Okey Hisset Beşiktaş 10 Adet
  • Okey Hisset Beşiktaş 10 Adet

Okey Hisset Beşiktaş 10 Adet

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

30052

Barkod : 8693239230380

₺44,95
Vergi dahil

Okey Hisset Beşiktaş 10 Adet, inceltilmiş ve kayganlaştırıcılı özellği ile cinsel ilişki sırasında koruma sağlamaya yardımcıdır.

Adet
Kullanılabilirlik: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Okey Hisset Beşiktaş 10 Adet :

Okey Hisset Beşiktaş 10 Adet

Marka Adı : Okey

Ürün Adı : Okey Hisset Beşiktaş 10 Adet

Ürün Miktarı : 1 Paket- 10 adet prezervatif

Ürün Özellikleri : Beşiktaş’lı taraftarlara özel tasarlanmış prezervatifler, inceltilmiş özelliği ile daha yakın bir temas hissi sağlamanıza yardımcı olmayı hedefler. İnceltilmiş özelliği ile birlikte Kayganlaştırıcı da içermektedir.

Genişlik ebatı 53 mm +2/ -2 olarak tasarlanmıştır. Türkiye ve uluslararası standartlara uygun TS EN ISO 4074 belgesine sahiptir ve güvenirliliği testlerle kanıtlanmıştır.

Sonuç : Prezervatifler doğru şekilde kullanılarak cinsel yolla bulaşan rahatsızlıklar ve istenmeyen hamilelikler için koruma sağlamaya yardım eder.

Kullanım Şekli : Cinsel ilişki sırasında erkek cinsel organına takılarak kullanılır, kullandıktan sonra atılır, her ürün tek kullanımlıktır.

İçerik : 10 Tane inceltilmiş lateks kauçuk prezervatiftir.

Okey prezervatifler Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı bu ürünü onaylamıştır. Güvenirliği elektronik testlere tabii tutularak kontrol edilmiştir.

Prezervatiflerin Hisset, Ultra Hisset formunda olanları daha yakın temas hissi vermek için tasarlanmışlardır.

Okey Hisset Beşiktaş 10 Adet :

Okey prezervatifler, koruma özelliklerinin yanında farklı kokuları, renkli çeşitleri, haz arttırmaya yardımcı özelliğe sahip çeşitleri ile pek çok değişik ürüne sahiptir.

Siz de ürün sayfalarını inceleyerek kendinize en uygun olan ürünü seçebilir ve korunabilirsiniz. Yatak odanızı ısıtan, farklı özellikleri ile değişik zevklere hazır olun. Şimdi de fanatik taraftarlara özel ürün paketleri ile takımınızı seçin ve ince form ile korunun.

Okey markası Türkiye de insanlara sağlıklı cinsellik konusunda eğitim vermek için pek çok çalışmalara yapmaktadır ve ilk prezervatif reklamları ile 1992 yılında televizyonlarda bir çığır açmıştır.

Tüm ürünleri güvenlik testlerinden geçirilerek size sunulmaktadır.

Okey Hisset Beşiktaş 10 Adet , Turuncu Kasa’da uygun fiyata satılan bir cinsel üründür ve tüm cinsel sağlık ürünleri gibi gizli şekilde tarafınıza iletilecektir.

Paketleme ve Gizlilik Kuralları :

Bizimle çalışmaktan anlamda memnun kalacağınızdan şüphe duymamanız için en iyi şekilde çalışıyoruz. Sitemizden aldığınız cinsel sağlık ürünü kargoya ait paketleme torbası içerisindedir ve içinde ne olduğunu sadece siz ve biz biliyoruz.

3. şahıslar hiçbir zaman size ait olan paketin içerisinde ne olduğunu bilmeyecektir. Sanal pos yöntemi ile yaptığınız alışverişlerinizde, kredi kartı ekstrenizde hiçbir şekilde aldığınız ürün hakkında bilgi bulunmamaktadır.

30052

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Okey Hisset Beşiktaş 10 Adet

Okey Hisset Beşiktaş 10 Adet, inceltilmiş ve kayganlaştırıcılı özellği ile cinsel ilişki sırasında koruma sağlamaya yardımcıdır.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16