Filtreleme kriteri
Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Olimp

Kaliteli hammaddeler ve kaliteli üretim standartları ile geliştirilen Olimp markasındaki sporcu ürünlerinden ihtiyacınız olan destek ürünlerini seçerek kullanabilirsiniz.

Olimp Ürünleri

Alanında 20 yıldan daha uzun bir süre yapmış olduğu çalışmalar ile kullananların takdirini kazanan Olimp markası sporculara yönelik ürünler tasarlamaktadır.

Tasarlamış olduğu ürünleri en yüksek kalite standartlarına uygun olarak, en kaliteli hammaddelerle üretilmiştir. Olimp markasında 200 ‘ü aşkın ürün çeşidi bulunmaktadır.

Olimp markasında bulunan ürünler pek çok ülkede de sporcular ve spora yeni başlayanlar tarafından kullanılmaktadır.

Olimp Nutritrion markasında bulunan ürünler ISO 9001:2000 sertifikasına sahiptir ve ürünler HACCP sistemine uygun olarak geliştirilmektedir.

Spor yapmak çoğu insana kendini daha güçlü hissettirir. Bazı kişiler sadece boş zamanlarını değerlendirmek ya da kilo sorunu için sporla uğraşırlar. Ancak bazı kişiler hayatlarını spora adamışlardır. Herkes için spor, hayatının farklı bir yerindedir.

Olimp markası spor yapan kişilere daha fazla destek olabilmek, dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olabilmek için pek çok ürün çeşidi tasarlamıştır.

Olimp Ürünleri ve Fiyatları

Olimp Anabolic Amino 5500 400 Kapsül, amino asit, taurine ve B6 vitaminleri içeren kapsül formundaki ürün günde bir ya da iki porsiyon olarak tüketilerek kullanılır. Özellikle kas büyümesi için çalışan sporcular tarafından tüketilmesi tercih edilen ürün fiziki durum ve günlük çalışmalara göre belirlenen miktarlarda alınmalıdır.

Olimp Cla + L-Carnitine 60 Kapsül, vücuttaki yağlanmanın azalmasına yardımcı olabilmek için tasarlanmıştır ve bunun için gerekli üç etken madde olan CLA, L-Karnitin, Yeşil çay ile formüle edilmiştir.

Daha hızlı ve kolay yağ yakılmasına yardımcı olmaya ve vücudun sıkılığı ve selülit görünümleri için yardımcı olan ürün 2 kapsül olarak günde iki, defa spora başlamadan yaklaşık yarım saat kadar önce tüketilmelidir.

Olimp Creatine Xplode Powder 500 gr, 6 farklı kreatin içeren ürün portakal aroması ile tatlandırılmıştır ve günde iki porsiyon olarak tüketilmektedir. 5 gram toz şeklinde olan ürün 125 ml olan suya karıştırılarak içilir. Spor çalışmalarınızdaki performansınızda fark edilir bir gelişme sağlamaya, destek olmaya yardım edebilir.

Olimp Whey Protein Complex Çilek Krema, çilek tadında bir sporcu ürünüdür. Yaklaşık 35 gram ürün 150 ml su ile karıştırılarak içilir. Ürün Whey protein içermektedir ve kas gelişimi sağlamak için çalışan sporcular tarafından tüketilebilir.

Kaslar, proteinlerle beslenir ve spor yaparken kullanılan kasların güçlenmesi için protein ürünleri kullanılabilir. Günde 1 ya da 3 defa tüketebileceğiniz bu ürün çalışma zorluğunuza bağlı olarak alınabilir.

Çikolata ve çilek aroması ile tatlandırılmış olan ürün lezzeti ile de beğenilmektedir.

Olimp markasında bulunan ürün çeşitlerine Turuncu Kasa’dan ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim