Filtreleme kriteri
Markalar
more... less
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Omega 3

Vücut tarafından üretilmeyen çoklu yağ asitlerinden biri de omega 3 yağ asitleridir. Buna karşın vücudun neredeyse tüm sistemlerinin fonksiyonlarını yerine getirmesinde oldukça etkilidirler. Doğal beslenme yolu ile balık yağı gibi vücut ihtiyaçları karşılanabilir. Eğer beslenme ile karşılanamıyorsa ya da yetersiz kalıyorsa bu durumda balık yağı hapı gibi ürünler kullanılarak dışarıdan bu önemli ağ asitlerinin takviyesi sağlanabilir. 

Turuncu Kasa olarak bu noktada devreye giriyoruz. Sizlere balık yağı olarak da bilinen Omega3 yağ asitleri ürünlerini geniş bir marka ve form seçeneği eşliğinde sunuyoruz. Bilindiği gibi Omega 3 çok sayıda yağ asidi barındırıyor. Bunlar arasında en önemli olanlar EPA, DHA ve ALA olduğundan özellikle bu yağ asitlerini içerisinde barındıran balık yağlarını sizlerle buluşturmaya özen gösteriyoruz. Fiyatları en makul seviyede tutuyor ve aynı zamanda ödeme kolaylıklarından da faydalanmanıza olanak tanıyoruz. 

Omega 3 ve Balık Yağı Özellikleri

Seçtiğiniz Möllers omega 3 gibi markaların ürünleri farklı özelliklere sahip olabiliyor. Genel olarak Omega 3 yağ asitleri içeriyor olsa da markalar farklı içerikler de kullanabiliyor. Bu nedenle hangi markanın ürün çeşidini seçtiğinize bağlı olarak takviyelerin sahip oldukları özellikler değişebilir. Bu ürünler çoğunlukla kapsül formunda üretiliyor olsa da Ocean balık yağı gibi bazı markaların sıvı ya da çiğnenebilir formda da üretim yaptığını söyleyebiliriz. 

Sitemizde Krilom omega 3 gibi çok sayıda markanın balık yağı mevcut olduğundan ürün seçimi yaparken hangi formda olduğunu da gözden geçirebilirsiniz. Kullanım şeklinize en uygun olanları seçerek sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 

En İyi Omega 3 Markaları

Sizlere en iyi omega 3 markası olarak bazı markalardan söz etmemiz doğru olmayacaktır. Her marka, bu üretimlerine hassasiyetle yaklaşıyor ve içerikleri de farklı olabiliyor. Bu nedenle balık yağı markaları arasından seçim yaparken ürün içeriklerini dikkate almanızda fayda olacaktır. Sitemizde tüm dünya genelinde ürünleri büyük bir ilgi gören markaların ürün çeşitleri ile birlikte üretimi ülkemizde gerçekleştiren markaların ürünlerini de sunuyoruz. 

Güvenilir markalar tarafından formüle edilen bu ürünleri eczane fiyatından daha düşük rakamlarla satın alabilirsiniz. Sayfanın sol tarafında yer alan filtreleme seçenekleri üzerinden marka tercihinde bulunabilirsiniz. Seçtiğiniz markaların ürünlerinin listelenmesini sağlayarak seçiminizi çok daha kolay yapabilirsiniz. farklı marka seçenekleri sunmaya özen gösteriyoruz ve bu sayede daha fazla sayıda alternatifi gözden geçirmenizi sağlıyoruz. 

Balık Yağı Faydaları

Çoğunlukla en iyi balık yağı hangisi sorusunun yanıtı, balık yağlarının faydalarını öğrenenlerin gündeminde yer alıyor. Tahmin edilenden çok daha fazla faydası olan balık yağını siz de dışarıdan takviye olarak alabilirsiniz. Halk arasında balık hapı olarak da bilinen balık yağlarının genel faydaları şöyledir

  • İyi kolesterolü yükseltir. 

  • Trigliseridleri ise % 15 civarında düşürür. 

  • İçeriği sayesinde omega 3 vitamin damar tıkanıklığı oluşumunu önlemeye yardımcı olur. 

  • Yüksek tansiyon hastalarının tansiyonunu düşürmeye yardımcı olur. 

  • Eklem ağrıları ve eklem sertliği gibi sorunların çözülmesine yardımcı olur. 

  • Karaciğer fonksiyonları açısından son derece önemlidir. Aynı zamanda kilo almaya da yol açabilen karaciğer yağlanmasının önlenmesinde son derece etkilidir. 

  • Çocuklarda balık yağı kapsül yerine sıvı ya da çiğnenebilir form tercih edilebilir. Bu yağ asitleri çocuklarda dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu gibi sorunların giderilmesine yardımcıdır. 

  • Doktora danışmak kaydıyla hamilelik döneminde de balık yağının kullanılabildiğini belirtelim. Anne karnında bebeklerin gelişimi açısından önemli faydalar sağlar. 

  • Özellikle beyin ve göz sağlığı üzerinden son derece olumlu etkileri vardır. 

  • Ergenlik döneminden sonra düzenli alındığında tip 1 diyabet riskini azaltır.

aş Gruplarına Göre Omega 3 Vitaminleri

Kapsül formunda olan ürünler yetişkinler için balık yağı çeşitleri olarak rahatlıkla tercih edilebilir. Aynı zamanda sitemizde çiğnenebilir formda ve sıvı formda olan balık yağları da bulunuyor. Bu ürünler ise çocuklar için balık yağı almak isteyenler için daha uygundur. Çünkü çocuklar için lezzetli bir tada sahip olacak şekilde üretilirler. Dolayısıyla çocuklara bu takviyeyi vermek kolaylaşır. Yaş gruplarına göre vücudun ihtiyacı olan balık yağı oranı değişebiliyor. Seçenekleri incelerken çocuğunuzun yaşına uygun dozajda üretilmiş olan ürünlere yönelmenizde fayda olacaktır. 

Balık Yağı Fiyatları

En düşük balık yağı fiyatları her zaman olduğu gibi yine sitemizde sizin karşınıza çıkacaktır. Düşük fiyat ayrıcalığı tüm ürünlerde geçerli olduğundan gönül rahatlığı ile seçim yapabilirsiniz. Sürekli olarak kullandığınız markanın balık yağlarını satın almak için indirim kampanyalarını beklemeyin. Sitemizde yıl boyunca indirimler olduğundan vitamin ve mineral takviyesi ihtiyaçlarınızı minimum düzeydeki bütçe ile karşılamanız mümkün olacaktır. 

En uygun omega 3 fiyat ayrıcalığı sayesinde hem kendinizin hem de çocuklarınızın omega 3 ihtiyacını karşılamanız mümkün oluyor. Hızlı gönderim kapsamında sepetinize eklediğiniz tüm ürünlerin size ulaşması kısa sürecektir. Aynı zamanda ödeme kolaylıklarından da faydalanabileceğiniz unutmayın ve ödemenizi online olarak kredi kartı ile yapabileceğinizi belirtelim. Taksitle ödeme imkanı da olduğundan bütçe dostu bir alışveriş eşliğinde balık yağlarını satın alabilir, sağlığınıza yatırım yapabilirsiniz. 

Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim