Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Omron

Omron, sağlık gereçleri üreten bir firma olarak bilinmektedir. Sağlığınız için kullanabileceğiniz pek çok farklı özelliğe sahip olan Tansiyon aletleri, nebulizatörler, ateş ölçer dereceler, ölçümlerinizi yazılı olarak çıkartabilmeniz için yazıcı gibi ürün çeşitleri tasarlamakta ve sizlere sunmaktadır.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

OMRON Ürünleri

Omron, sağlık gereçleri üreten bir firmadır. Özellikle tasarlamış olduğu pek çok gereç evde, hastane odasında kolayca kullanabileceğiniz ürünlerdir. Tansiyon aletleri, nebulizatörler, ateş ölçer dereceler, ölçümlerinizi yazılı olarak çıkartabilmeniz için yazıcı gibi ürünleri bulunmaktadır.

Omron Tansiyon aleti çeşitleri farklı özelliklere sahiptir. Size uygun olan ve rahat kullanabileceğiniz çeşidi seçerek kullanabilirsiniz.

Tansiyonunuzun yüksek olması da düşük olması da tehlikelidir ve özellikle tansiyon hastalarının tansiyon değerleri düzenli olarak takip edilmeli ve bu şekilde gerektiği an gecikmeden müdahale yapılmalıdır. Tansiyon ölçümü için sürekli dışarı çıkmanız sizi zorlar ve sürekli hareket ettiğinizden sonuçların güvenilirliği de tehlikeye girebilir. Bu nedenle evde kendi başınıza ölçüm yapabileceğiniz tansiyon aletleri ile işiniz kolaylaşabilecektir.

Omron m2 tansiyon ve nabız ölçümünü üst koldan yapar ve sahip olduğu intellisense teknolojisi ile kan basıncınıza göre şişmeyi ayarlamaya yardım eder. 21 adet ölçümü hafızasında tutabilir. Kalp atışınızda düzensizlik algıladığında uyarı verir. Büyük boy manşete sahiptir. Lcd ekranı da kolayca okuyabileceğiniz gibi büyüktür ve 3 bölümde size büyük tansiyon, küçük tansiyon ve nabzı gösterir. Manşeti doğru saramadığınızda da sizi uyarır.

Omron M2 Basic Dijital Koldan Tansiyon Ölçer, geniş ekrana sahiptir, evde tek başınıza ölçüm yapma kolaylığı sağlamaya yardımcı olur. Son ölçümü hafızasında tutar, intellisense teknolojisine sahiptir. Orta boy manşete sahiptir. Klinik onaylı bir üründür. Manşeti orta boydur, 22-32 cm genişliğindedir. OmronM2 Basic Dijital Koldan Tansiyon Aleti CE sertifikasına sahip bir tansiyon ölçerdir.

Omron M3 Dijital Koldan Ölçer Tansiyon Aleti, tam otomatik özelliktedir. 10 Dakika içerisinde arka arkaya yaptığınız ölçümün ortalamasını alarak göstermeye yardımcı olur.

Omron Ürünleri ve Fiyatları

2 kişinin ölçümlerini hafızada tutabilir. Manşet sarma klavuzu vardır. 32-42 cm olarak geniş ölçüm manşete sahiptir. Düzensiz nabız atışını göstermeye yardım eder ve vücut hareket sensörü mevcuttur.

Omron M6 Comfort, Dijital Koldan Ölçer Tansiyon Aleti, 2 kişinin 90'ar ölçümünü hafızasında tutabilir, kan basıncı göstergesi renkli olarak uyarı verir, saat ve tarihi gösterir, kalp atışı düzensiz ise ekranda uyarı belirir. Ölçümde hareket ederseniz uyarı verir ve 3 dakika bekleme sonrasında ölçüm yapmanıza yardım eder. Bu üründe de manşet klavuzu vardır.

Omron M6, en son ölçümün ortalamasını alabilirsiniz. Ekranı 3 bölümlüdür.

Omron Ateş Ölçer, farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunmaktadır. Esnek yapıda olan ve sadece 10 saniyede ölçüm yapan ateş ölçer, koltukaltı, ağız ve rektal yollardan ölçüm yapabilmenize olanak sağlar, su geçirmez özelliktedir. Tüm ateş ölçerler su geçirmezdir.

Omron MC-246-E Ateş Ölçer, son ölçümü hafızasında tutar ve ölçüm bittiğinde otomatik olarak kapanır.

Omron markasında farklı özelliklere sahip daha pek çok ateş ölçer çeşitleri bulabilirsiniz.

Markanın bir diğer ürünü olan Omron C802-E Ev Tipi Nebulizatör, kompresörlü pompaya sahiptir ve ilaç haznesinin kapağı, adaptör, ilaç haznesi, maske, ağızlık ve burunluk aksesuarları bulunmaktadır. İlaç haznesine koyduğunuz ilacı pompa sayesinde basınçlı hava ile karıştırmaya ve bu şekilde küçük parçacıklara dönüştürerek püskürtmeye yardım eder. Ürünün parçalarının sökülmesi ve yeniden monte edilmesi de kolaydır, parçaları farklı şekillerde temizleyerek ve gerektiğinde değiştirerek hijyen sağlamanız gerekir.

Ev tipi nebulizatörü evde ya da hastane odası gibi mekanlarda kullanabilirsiniz. Doktorunuza danışarak kullanmanız gerekmektedir.

Turuncu Kasa sitesinde Omron markasının ürün çeşitlerine ulaşarak kolayca sipariş verebilirsiniz.