ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

3 AL 2 ÖDE

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Oral B 3D White Medium Diş Fırçası 1 Alana 1 Bedava

30177

Markası : Oral-b

0 Item Items

Oral B 3D White Medium Diş Fırçası 1 Alana 1 Bedava, dişleri etkili şekilde temizlemeye, dişlerin doğal beyazlığına ve ferahlığa kavuşmasına yardımcı diş fırçalarıdır.

Daha fazla detay

18.95 TL

17.05 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 170 tupara Toplam tutarı: 0.17 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Oral B 3D White Medium Diş Fırçası 1 Alana 1 Bedava :
Oral B 3D White Soft Diş Fırçası 1 Alana 1 Bedava

Marka Adı : Oral B

Ürün Adı : Oral B 3D White Medium Diş Fırçası 1 Alana 1 Bedava

Ürün Miktarı : 2 adet diş fırçası

Ürün Özellikleri : Ortadaki kılları biraz daha kısa kalarak diş macununu iyi tutar ve dişlerin iyi temizlenmesini sağlamaya, doğal beyazlığına kavuşmasını sağlamaya yardımcı olur. Fırça kılları yumuşak formdadır ve hassas bir şekilde dişleri, diş etlerini plaklardan temizlemeye yardımcı olur. Sap kısmı ergonomik yapıdadır, kolay tutularak daha rahat fırçalama sağlamaya yardımcı olur. Fırçanın arka kısmı dil temizlemek için kullanılabilir.

Sonuç : Dişlerinizi plaklardan temizlemeye ve doğal beyazlığına kavuşturmaya yardımcı diş fırçalarıdır.

Kullanım Şekli : Diş macunu ile birlikte düzenli olarak kullanarak etkili bir temizleme sağlayabilirsiniz.

İçerik : Diş fırçası

 

Procter&Gamble şirketine ait olan pek çok markadan biri olan Oral B, diş bakımınız için pek çok ürün çeşidine sahiptir. Diş macunları, diş fırçaları, diş ipleri, ağız çalkalama suyu çeşitleri bulunmaktadır.

Ağız bakımı için etkili ve düzenli bir ağız temizliği yapmak gerekir. Dişler, dişetleri, damak, dil, yanaklar düzenli olarak temizlenmelidir. Dişler her gün en az 2 defa fırçalanarak temizlenmeli, plak oluşumunun ve çürüklerin önüne geçilmelidir.

İyi temizlenmeyen ağız içinde çeşitli rahatsızlıklar, dişlerde çürük oluşumları ve hatta diş kayıpları bile görülebilmektedir. Her bir dişin kaybedilmesi bile vücudunuzun sağlığını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu nedenle düzenli bir temizlik ve bunun yanı sıra düzenli, sağlıklı bir beslenme ile dişlerinizde, ağız içinde daha sağlıklı bir yapı kazanabilirsiniz.

Oral B 3D White Medium Diş Fırçası 1 Alana 1 Bedava, dişleri plaklardan temizlemeye ve ferah bir nefes vermeye yardım eder. Fırça yapısı diş macunun kıllarda daha iyi tutunarak dişlere daha güçlü etki etmesi ve doğal beyazlığına kavuşabilmesine yardım eder.


Oral B 3D White Medium Diş Fırçası 1 Alana 1 Bedava, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler