Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Oral B Advantage 3D White Diş Fırçası(Yeşil-Pembe)

Markası : Oral-b

0 Item Items

Diş macunu etkisini en üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olmaya çalışan, Oral B Advantage 3D White Diş Fırçasını (Yeşil), indirimli fiyata satın almak için, bu sayfadan hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

34.50 TL

31.05 TL

10% indirim

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 4 [attributes] => Array ( [271] => Pembe [4] => Yeşil ) [attributes_quantity] => Array ( [271] => 0 [4] => 0 ) ) ) 1

Kazanacağınız puan 310 tupara Toplam tutarı: 0.31 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Oral B Advantage 3D White Diş Fırçası 

Oral B Advantage 3D White Diş Fırçası (Yeşil)

Doğru fırçalama tekniği ile dişleri fırçalamak, sağlıklı diş eti ve diş etlerine sahip olmamızı sağlamaya yardım eder. Diş çürükleri ve diş eti rahatsızlıkları, zamanla diş kayıplarına sebep olabilir.

Görünüm, kişisel bakım ve sağlık için, ağız ve diş bakımı önemlidir. Günde iki defa, iki dakikanızı ayırıp yapacağınız diş bakımı ile sağlıklı diş ve diş etine kavuşabilirsiniz. Üst sağ, üst sol, alt sağ, alt sol olmak üzere ağzın her yerini fırçalayın. Diş fırçalama işleminin son adımında, dili arkadan öne doğru fırçalayarak plağı uzaklaştırabilirsiniz. Bu işlem nefesin kötü kokmasını engellemede yardımcı olur.

Oral-B, Procter and Gamble Şirketi'nin bir parçasıdır. 2006 yılından itibaren, çocuklar ve yetişkinler için ağız ve diş sağlığı ile ilgili manüel ve şarj edilebilir diş fırçaları, ağız gargaraları ve diş ipi ürünleri üretmektedir.ABD başta olmak üzere çoğu ülkede diş hekimleri tarafından tavsiye edilenmarkadır. Şarj edilebilir diş fırçaları, değiştirilebilir fırça başlığına sahip fırçalar, 4-24 ay stages 1 fırçaları, 2-4 yaş arası için uygun fırçalar, 5-7 yaş arası için uygun fırçalar, diş ipleri, manüel fırçalar, pilli diş fırçaları özel ağız sağlığı ürünleri, ağız çalkalama suyu gibi birçok ürünü bulunur.

Oral B Advantage 3D White Diş Fırçası (Yeşil)

Oral B Advantage 3D White Diş Fırçası (Yeşil), diş macunu etkisini en üst seviyeye çıkarmada yardımcıdır.

Uzun ve açılı kılları arasındaki çift parlatıcı kap, diş macunun etkisini arttırmaya yardım eder. Fırça, diş macununu çevreler ve lekeleri uzaklaştırarak, dişlere beyazlık sağlamaya yardım eder.

Bilinen Oral-B Advantage Diş Fırçasının, parlatıcı kap kıl içeriğiyle yeniden tasarlanmış halidir.

Daha parlak dişler ve güzel gülümsemeler için dişleri temizlemeye ve beyazlatma sağlamaya yardım eder. Dişlerdeki lekeleri uzaklaştırarak, dişleri beyazlatmaya da yardım eder.

Çok kesitli Power Tip kıllar: diş minesine hassas davranır.Ulaşılması güç ve diş plağı biriken yerleri temizlemede yardımcı olur.

Parlatıcı kap kıl tasarımı: diş fırçasının diş macununututmasını sağlar.

Mavi renkli gösterge kıllar: kullandıkça renk solar kullanımdakiyıpranmayı ve ne kadar etkisi kaldığını gösterir.

Ergonomik, kaymaz sap: kullanımı kolaylaştırır, güvenlitutuş sağlar, kontrolü sağlamada yardımcı olur.

Oral B Pro Expert Clinic Line Gargara, diş fırçalarının ulaşamadığı en dar yerlere, köşelere bile ulaşarak plak oluşmasını engellemeye ve yeterli hijyen sağlamaya yardım eder.

Oral B Advantage 3D White Diş Fırçası (Yeşil), uygun ve ucuz fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler