ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Oral B Arayüz Fırça Başı Yedeği (Düz)

8096

Markası : Oral-b

0 Item Items

Taşınabilir özellikte olan yapısı ile yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz, Oral B Arayüz Fırça Başı Yedeğini (Düz), ucuz fiyata satın almak için, sayfamızdan siapriş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

8.42 TL

Kazanacağınız puan 84 tupara Toplam tutarı: 0.08 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
150TL ve üzeri alışverişlerde ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 4,95 TL, YURTİÇİ kargo ile 6,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Oral B Arayüz Fırça Başı Yedeği (Düz) :

Oral B Arayüz Fırça Başı Yedeği (Düz) :

Diş bakımları, yeteri kadar düzgün ve düzenli olarak yapılamadığında ağız içinde, ağız kokusu başta olmak üzere, diş çürükleri, ardından diş kayıpları, çene kemiğinde bozulmalar, sindirim sisteminde bozulmalar olabilmektedir.

Oral B Arayüz Fırça Başı Yedeği (Düz), Diş telleri ve dişler arasındaki geniş boşluklarda daha etkili bir temizlik sağlamaya yardımcı olacak fırçanın yedeğidir.

Fırçanın ucu ve başlıklarını, ses kilidi ile kolayca değiştirebilmeyi sağlar.Eskiyen fırçayı kolayca yenisiyle değiştirerek dahadüzgün bir temizleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Oral B Arayüz Fırça Başı Yedeği (düz) ince yapısı sayesinde en zor köşelerde bile etkilidir, dar alanlarda kolayca hareket ederek, yemek artıklarını kolayca temizlemeye yardım eder.

Diş plağını diş ve diş etlerinden uzaklaştırarak daha sağlıklı dişler ve diş etleri kazanmanızı sağlar.

Oral B Arayüz Fırça Başı Yedeği (Düz) :

Taşınabilir özellikte olan yapısı ile yanınızda rahatlıklataşıyabilirsiniz.

Hijyen açısından da havalandırılabilir ve saklamaya uygunolan bir üründür.

Diş ve diş eti ile ilgili geçirilen işlemler sonunda bakım, implant bakımları ya da doku travmalarında kullanılan köpük fırçabaşlıkları ile uyum sağlar.

Sadece fırçalamak etkili bir ağız bakımı için yeterli olmaz.Diş ipi kullanılarak diş aralarının etkili bir şekilde temizlenmesi, yemekartıklarından arındırılması gerekir ve ağız bakımını ağız gargaraları iletamamlamak tam bakım için şarttır. Ayrıca, diş yapısına, dişte bulunan implant,protez gibi parçalara da uygun fırçaları da tercih ederek, doğru seçimyapılmalıdır.

Herkes, sağlıklı görünümlü, beyaz dişlere, güzelgülümsemelere kavuşmak ister.

Bakım ve güzellik günlük sosyal hayatta insanların dikkatettiği unsurlardır, bunun temelinde de temizlik yatar. Tüm vücutta olduğu gibiağızda da bakım ve temizlik şarttır, bunu sağlayamazsanız hem sağlığınızdanolabilirsiniz hem de bakımınız eksik kalır.

Oral B Arayüz Fırça Başı Yedeği (düz ), Turuncu Kasa’da ucuzfiyata satılan yedek arayüz fırçası başlığıdır,

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler