Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium

Kargolanma Süresi: 1 iş günü
#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

30059

Markası : Oral-b

Barkod : 3014260017095

54 Item Items

Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium, dişlerinizdeki plak oluşumlarını temizlemeye, diş etlerine masaj etkisi sağlamaya ve dili temizlemeye yardım eder. Özel fırçası ile en zorlu bölgeler de bile etkilidir.

Daha fazla detay

35.90 TL

17.23 TL

52% indirim

- +

Kazanacağınız puan 172 tupara Toplam tutarı: 0.17 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
49TL ve üzeri alışverişlerde PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz MNG ve PTT kargo ile 6,90 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium

Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium

Marka Adı : Oral B

Ürün Adı :Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium

Ürün Miktarı : 1 Adet orta sertlikte diş fırçası

Ürün Özellikleri : Diş ve dil temizliği için tasarlanmış, plakları gidermeye yardımcı bir üründür. Özel fırça yapısı ile zorlu bölgelerdeki plakları gidermeye, dişlerinizde üstün bir temizlik sağlamaya yardım eder. Diş ve diş etinin birleştiği bölgenin temizliğini sağlamaya da yardımcı olan ürün, diş etlerine masaj etkisi sağlamaya da yardım ederek ağız içine sağlıklı ve temiz bir görünüm sunmak için yardımcıdır.

Sonuç : Diş temizliğiniz için yardımcı fırçadır.

Kullanım Şekli : Dişler, her gün düzenli olarak her yemek sonrası fırçalanmalıdır. Her fırçalama yaklaşık 2 dakika kadar yapılmalıdır.

İçerik : Diş fırçası

Diş ve ağız içinin temizliği oldukça önemlidir ve küçük yaşlardan itibaren dişlerin düzenli olarak fırçalanması önemlidir.

Sıradan diş fırçalarıdişlerin ön yüzeyindeki plakları temizlerken Oral B Complete Diş Fırçası Orta, özel yapısı ile dişlerin üstü, kenarları ve çevresini de kolayca temizleyerek daha etkili bir hijyen sağlamaya yardım eder. Ayrıca fırçanın üzerindeki kıllar diş etlerinize de masaj yapmaya yardımcı olur, bu şekilde kan dolaşımı hızlanır ve diş etleri de plaklardan temizlenmiş olur.

Oral B Complete Diş Fırçası Orta :

Fırçanın arka tarafı da dilinizi temizlemek için tasarlanmıştır, dil yüzeyinin temizlenerek nefesinizin tazelenmesine, ferahlamasına yardımcı olur.

Dişlerin her yemek sonrasında fırçalanması önerilir ve fırçalama sırasında en az 2 dakika süre ayrılmalıdır. Dişler yukarıdan aşağıya, sağdan sola fırçalanır ve arka yüzeyleri de alt dişlerde yine aşağıdan yukarı, üst dişlerde ise yukarıdan aşağı doğru fırçalanmalıdır. Ardından dilinizi fırçalayarak temizleyin. Ardından ağız çalkalama suyu kullanarak daha etkili bir temizleme sağlayabilirsiniz.

Dişler temizlenmezse üzerlerinde plaklar birikir ve bu plaklar dişin çürümesine neden olur. Bu nedenle bunların temizlenmesi çok önemlidir. 

Tek bir dişin sağlığı bile vücut sağlığınız için oldukça önemlidir.

Oral B Complete 5 Way Clean Diş Fırçası Medium, Turuncu Kasa sayfasında ucuz fiyata satılan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.