Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Oral B EssentialFloss Diş İpi

8099

Markası : Oral-b

0 Item Items

Son derece kolay bir uygulamaya sahip olan, Oral B EssentialFloss Diş İpini, sayfamızda bulabilir v eindirimli fiyata satın almak için, hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

34.5 TL

- +

Kazanacağınız puan 345 tupara Toplam tutarı: 0.35 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Oral B Essential Floss Diş İpi :

Oral B Essential Floss Diş İpi :

Ağız içi temizliğinde diş ve diş eti yapınıza özel ürünleri kullanarak düzenli olarak yapacağınız temizliklerle diş aralarında yemek artıklarının kalarak mikrop üretmesine engel olabilirsiniz.

Dişlerin sadece fırçalanarak etkili bir temizlik sağlanamadığı uzmanlarca sürekli anlatılmaktadır.

Oral B Essential Floss Diş İpini kullanarak diş fırçasının ulaşamadığı diş aralarını diş etlerinin diplerini etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz. 

Polimer kaplı ipleri özel olarak geliştirilmiştir, uygulaması son derece kolaydır, dişler arasında kayarken son derece sağlam olan yapısı ile kopmaz.

Oral B Essential Floss Diş İpi :

İpliklerin dokusu, özel olarak örülmüştür.

Mum ile kaplı olduğundan diş arasını zedelemeden kolaylıkla kaymaya yardım eder ve dişlerin aralarına da kolayca geçirilebilir.

Düzenli ve doğru bir şekilde yapılmayan diş bakımları, ağız kokusu başta olmak üzere, diş çürükleri,çene kemiğinde bozulmalar, sindirim sisteminde bozulmalar olabilmektedir.

Dişleri sadece fırçalamak yetmez, diş ipi kullanılarak diş aralarının etkili bir şekilde temizlenmesi, yemek artıklarından arındırılması gerekir ve ağız bakımını ağız gargaraları ile tamamlamak tam bakım için şarttır.

Herkes, sağlıklı görünümlü ,beyaz dişlere, güzel gülümsemelere kavuşmak ister.

Bakım ve güzellik günlük sosyal hayatta insanların dikkat ettiği unsurlardır, bunun temelinde de temizlik yatar. Tüm vücutta olduğu gibi ağızda da bakım ve temizlik şarttır, bunu sağlayamazsanız hem sağlığınızdan olabilirsiniz hem de bakımınız eksik kalır.

Oral B Essential Floss Diş İpi, Turuncu Kasa’da satılan fiyatı ucuz olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler