Oral B Fresh 3D White Soft - Medium

Kargolanma Süresi: 15:00'a kadar siparişlerde Aynı Gün Kargo

Markası : Oral-b

63 Item Items

Özel açılı, uzun kıllara sahip olan,Oral B Fresh 3D White Soft - Medium ürününü, sayfamızdan indirimli fiyata satın alarak, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

34.5 TL

Array ( [1] => Array ( [group_name] => Seçenek [name] => Seçenek [group_type] => select [default] => 6 [attributes] => Array ( [7] => Medium [6] => Soft ) [attributes_quantity] => Array ( [7] => 0 [6] => 0 ) ) ) 1

- +

Kazanacağınız puan 293 tupara Toplam tutarı: 0.29 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Oral B Fresh 3D White Soft - Medium

Oral B Advantage 35 Soft 3D Fresh (Yeşil)

Ağız ve diş bakımı, sağlık, görünüm ve kişisel bakım için önemlidir.Sağlıklı diş ve diş eti için doğru fırçalama tekniği ile düzenli olarak dişleri fırçalamak gerekir. Diş bakımının ihmal edilmesi, ciddi sorunlara neden olabilir. Diş çürükleri, diş eti rahatsızlıkları, diş kayıpları bunlardan bazılarıdır. Diş eti enfeksiyonları, iç organları da etkileyebilir.

Günde iki kez, ikişer dakika diş bakımını yaparak, sağlıklı diş ve diş etine kavuşabilirsiniz. Üst sağ, üst sol, alt sağ, alt sol olmak üzere ağzın her yerini fırçalayın. Diş fırçalama işleminin son adımında, dili arkadan öne doğru fırçalayarak mikropları uzaklaştırabilirsiniz. Bu işlem nefesin kötü kokmasını engellemede yardımcı olur.

Procter and Gamble Şirketi'nin parçası olan Oral-B, 2006 yılından itibaren, çocuklar ve yetişkinler için ağız ve diş sağlığı ile ilgili manüel ve şarj edilebilir diş fırçaları, ağız gargaraları ve diş ipi ürünleri geliştirmektedir.ABD başta olmak üzere çoğu ülkede diş hekimleri tarafından kullanılan markadır.Şarj edilebilir diş fırçaları, değiştirilebilir fırça başlığına sahip fırçalar,4-24 ay stages 1 fırçaları, 2-4 yaş arası için uygun fırçalar, 5-7 yaş arası için uygun fırçalar, diş ipleri, manüel fırçalar, pilli diş fırçaları özel ağız sağlığı ürünleri, ağız çalkalama suyu gibi birçok ürünü bulunur.

Oral B Advantage 35 Soft 3D Fresh (Yeşil)

Oral B Fresh 3D White Soft - Medium, özel açılı uzun kıllara sahiptir.

Parlatıcı kap, kılların ortasında bulunur, etrafı uzun kıllarla çevrilidir. Diş macununu, fırçanın üzerinde daha uzun tutmasını sağlamaya yardım eder.

Dişlerdeki lekeleri temizlemede yardımcıdır ve doğal beyazlık kazandırmaya yardım eder.

Uzun, açılı kılları arka dişlere de kolayca ulaşmasını sağlamaya yardım eder.

Ergonomik fırça sapı, kolay tutuş ve kontrolü sağlar.

Diş macunu etkisini en üst seviyeye çıkarmada yardımcıdır.

Oral B Fresh 3D White Soft - Medium, uygun fiyata Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.