Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Oral B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 3000

8054

Markası : Oral-b

0 Item Items

Ağız bakımınızda, güvenle kullanacağınız, Oral B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 3000 ürününü, ucuz fiyata satın almak için, bu sayfadan hemen sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

356.38 TL

Kazanacağınız puan 3563 tupara Toplam tutarı: 3.56 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Oral B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 3000

Oral B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 3000

Ağız ve diş bakımı yaparken, uygun fırça ile doğru fırçalama tekniğiyle fırçalamak gerekir. Ağzın her yerini (üst sağ, üst sol, alt sağ, alt sol) iyice fırçalamalıyız. Diş fırçalama işleminin son adımında ise, dili arkadan öne doğru fırçalayarak plağı uzaklaştırabilirsiniz. 

Garanti süresi 2 yıldır, garanti işlemleri ile Oral B servisi ilgilenmektedir.

İki dakikanızı ayırarak, gün içinde iki kez yapacağınız ağız ve diş bakımı ile sağlıklı dişlere ve diş etine kavuşabilirsiniz.

Sağlık, kişisel bakım ve görünüm için ağız ve diş bakımı önemli bir konudur. Çoğu kişi bu bakımı önemsemez ve ihmal eder. Ağız ve diş bakımını ihmal etmek kötü sonuçlara sebep olabilir. Diş eti rahatsızlıkları, diş çürümeleri, ağız kokusu, ağız yaraları, diş eti çekilmeleri gibi sorunlar görülür. Bakımsız dişler, kişilerde öz güven kaybına da sebep olur.

İyi temizlenmeyen dişlerde, plak oluşabilir. Plaklar, ağız kokusu, diş çürüğü, diş eti çekilmesine ve diş kayıplarına neden olabilir.

Oral B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 3000

Oral B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 3000, doğal beyazlıkta dişler sağlamaya yardım eder.

3 boyutlu çevreleme hareketi, plağı temizlemede yardımcıdır

Dakikada 40000 titreşim ve 8800 salınım hareketi sağlar.

İleri-geri ve sağa-sola hareketlerle, etkili temizlik sağlamaya yardım eder.

Üç fırçalama ayarı: günlük temizlik, hassas temizlik ve parlatma

Gövdesindeki süre ölçer, dişlerinizi iki dakika fırçalama süresini gösterir.

Sonic ve cross action power hariç, tüm fırça başlıkları ile uyumlu çalışır.

Normal fırçalara göre iki kata kadar etki gösterebilir.

Diş yüzeyindeki lekeleri temizlemeye ve beyazlık sağlamaya yardım eder.

Oral B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 3000, uygun fiyatıyla sitemizden satın alabilirsiniz. Ucuzluk ve kalitenin adresi TuruncuKasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler