Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Oral- B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 500

8053

Markası : Oral-b

0 Item Items

Kolay fırçalama ayarı ile plağı temizlemeye yardımcı olmaya çalışan, Oral- B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 500'ü, bu sayfada bulabilir ve hemen kullanmaya başlamak için, avantajlı fiyata siapriş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

290 TL

Kazanacağınız puan 2900 tupara Toplam tutarı: 2.90 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Oral- B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 500

Oral- B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 500

Oral-B markası, Procter and Gamble Şirketi'nin bir parçasıdır.2006 yılından itibaren, çocuklar ve yetişkinler için ağız ve diş sağlığı ile ilgili manüel ve şarj edilebilir diş fırçaları, ağız gargaraları ve diş ipi ürünleri geliştirmektedir. Çoğu ülkede diş hekimleri tarafından kullanılmaktadır. Şarj edilebilir diş fırçaları, değiştirilebilir fırça başlığına sahip fırçalar, 4-24 ay stages 1 fırçaları, 2-4 yaş arası için uygun fırçalar, 5-7 yaş arası için uygun fırçalar, diş ipleri, manüel fırçalar, pilli diş fırçaları özel ağız sağlığı ürünleri, ağız çalkalama suyu gibi birçok ürünü bulunur.

Garanti süresi 2 yıldır, garanti işlemleri ile Oral B servisi ilgilenmektedir.

Ağız ve diş bakımı, görünüm, sağlık ve kişisel bakım için önemlidir. Ancak çoğu kişi bu bakımı önemsemez ve ihmal eder. Diş eti rahatsızlıkları, diş çürümeleri, ağız kokusu, ağız yaraları, diş eti çekilmeleri gibi sorunlar görülür. Bakımsız dişler, kişilerde öz güven kaybına da sebep olur.

İyi temizlenmeyen dişlerde, plak oluşabilir. Plaklar, ağız kokusu, diş çürüğü, diş eti çekilmesine ve diş kayıplarına neden olabilir.

Doğru fırçalama tekniği ve uygun diş fırçası ile sağlıklı dişlere ve diş etine kavuşabilirsiniz. Günde iki kez, iki dakika ayırarak yapacağınız bakım ile bu mümkün olacaktır.

Diş fırçalarken, ağzın her yerini (üst sağ, üst sol, altsağ, alt sol) fırçalayın. Diş fırçalama işleminin son adımında ise, diliarkadan öne doğru fırçalayarak plağı uzaklaştırın. Bu işlem kötü kokan nefesi önlemede yardımcı olur.

Oral- B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 500

Oral- B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 500, kullanıma kolay fırçalama ayarı ile plağı temizlemeye yardım eder.

3 boyutlu temizlik teknolojisi, plağı temizlemede yardımcıdır.

Tek bir fırçalama ayarı ile normal diş fırçalarına göre ikikata kadar temizlik sağlamaya yardım eder.

Diş ve diş etlerini nazikçe temizlemeye yardım eder.

Fırça gövdesindeki süre ölçer, 2 dakika fırçalamanıza yardımcı olur.

Sonic ve cross action power hariç, tüm fırça başlıkları ile uyumludur.

Kullanımı kolaydır.

1 fırçalama ayarı: temizleme.

Dakikada 20000 titreşim ve 7600 salınım yapma özelliğine sahiptir.

Oral- B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 500, uygun fiyata ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
17 May. 2013
(5/5
Başlık : süper
muhteşem bir ürün dişlerim bembeyaz ve diştaşlarında çok etkili, pilli değilde şarjlı olması ekstra avantaj
(Oral- B Şarj Edilebilir Diş Fırçası Pro-Care 500)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler