Turuncukasa Blog

Sunlife MultiVitamin

Vitawin Maxiwin Vitamin C

Sambucol Plus Efervesan 15 Tablet

Uni Baby Yenidoğan Islak Pamuk Mendil 3x40'lı Paket

Newessentials Ürünleri ve modelleri Turuncukasa da

Organix

Organix markasının ürünlerinin içerikleri, doğal bitkilerden esinlenilerek hazırlanmıştır. Saç bakım ve cilt bakım ürünleriyle kullanıcılar tarafından kabul gören marka, ürün çeşitliliği ile tüketicilerin ihtiyaçlarına çözüm sunmaya çalışmaktadır. Farklı saç tipleri ve ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş şampuanları, bir çok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

54 ürün var.

Organix Ürünleri

Doğal bitkilerden esinlenilerek hazırlanmış içeriklere sahip olan Organix ürünleri, cildiniz ve saçınız için gerekli olan bakımı sağlamaya yardım eder. Organix markası, sahip olduğu ürün çeşitliliği ile tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Saç bakım ürünleri bulunan marka, saç sağlığını korumayı amaçlamaktadır.

Organix Brazilian Keratin Therapy Shampoo, saçlarda düzlük etkisi yaratmaya yardımcı şampuandır. Düz saçlara sahip olmak için çoğunlukla fön çektiririz ya da düzleştiricilerden yararlanırız. Ancak fön ısısı saça zarar verir. Yıpranan saça şekil vermek zordur. Donuk, mat ve cansız bir şekilde görünür. Hacimsiz saçlar, bakımlı görünmenizin de önüne geçebilir. Formülünde kakao yağı, avokado yağı ve keratin proteinleri içerir. Organix şampuan, saçlarınıza parlak ve sağlıklı bir görünüm sunmaya yardım eder. Sodyum ve sülfat içermez. Saçı dış etkenlere karşı korumaya yardımcıdır. Sağladığı düzlük etkisi ile saçlarınıza şekil vermenizi kolaylaştırır.

Organix Keratin Oil Kırılma Engelleyici Şampuan, saç tellerini kalınlaştırmaya ve güçlendirmeye çalışır. Sülfat içermeyen şampuan, keratin ve argan yağı içerir. Saçın elastikiyetini artırmaya çalışır. Taramadan veya şekil verme işlemlerinden kaynaklı, saç kırılmalarının önüne geçmeyi amaçlar. Diğer Organix ürünleri ile birlikte kullanıldığında daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

Sağlıklı saçlar, güzelliğin ve bakımlı görünümün bir parçasıdır. Hacimle parlayan, dolgun, parlak ve güçlü saçlara sahip olmak sanıldığı kadar zor değildir. Saç ihtiyacına uygun doğru ürünler kullanmak ve doğru uygulamalar yapmak, saç bakımı için oldukça önemlidir.

Organix Ürünleri ve Fiyatları

Cildin nasıl neme ihtiyacı varsa, saçların da neme ihtiyacı vardır. Saçları sadece temizlemek yeterli değildir, nemlendirici, besleyici ürünler kullanmak da gerekebilir.

Organix Biotin & Collagen Saç Bakım Kremi, saça nem vermeye ve yumuşaklık hissini artırmaya yardımcıdır. Saçlara ipeksi bir görünüm sunmayı amaçlar. Tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur. Saçın daha kolay taranmasına yardımcı olur. Saçlara daha parlak ve dolgun bir görünüm vermeye çalışır.

Organix Biotin & Collagen Kök Arttırıcı Sprey, saçları beslemeye ve kuvvetlendirmeye yardımcıdır. B7 vitamini içerir. Sülfat ve paraben içermez. Sağlıklı saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Temiz ve nemli saç köklerine uygulanır. Durulamaya gerek yoktur. İhtiyaç duyulduğunda, kuru saçta da kullanılabilir. Saçın daha kolay şekil almasını ve taranmasını sağlamaya çalışır.

Organix markası ürünlerini geliştirirken sadece kadınların değil, erkeklerin de ihtiyaçlarını ve bakımlarını göz önünde bulundurmuştur. Organix Citrus Mint Saçı Kalınlaştırıcı Şampuan, erkeklerin kullanımına özel olarak geliştirilmiştir. Her saç tipinin kullanımına uygundur. Saçları canlandırmaya ve parlak bir görünüm sunmaya çalışır. Turunçgil özleri ve nane yağı içerir.

Saçlar, birçok etkene bağlı olarak yıpranabilir ve cansız görünebilir. Yazları deniz ve havuz suyuna maruz kalmak, saç şekillendiriciler kullanmak, yanlış kullanılan ürünler ve uygulamalar, saç boyama ve açma işlemleri, bu etkenlerin bazılarındandır. Saçlarımız kıymetlidir. Her duyduğumuz ürünü kullanmamaya, her gördüğümüz uygulamayı denememeye özen göstermeliyiz.

Organix markasının ürünlerine Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak sipariş verebilirsiniz.