Organix Brazilian Keratin Therapy Shampoo 385 ml.

11412

Markası : Organix

Barkod : 22796976017

0 Item Items

Düz saçlara sahip olmanıza yardım etmeye çalışan, Organix Brazilian Keratin Therapy Shampoo ürününü, sayfamızdan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

69.9 TL

Kazanacağınız puan 699 tupara Toplam tutarı: 0.70 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Organix Brazilian Keratin Therapy Shampoo 385 ml

Organix Brazilian Keratin Therapy Shampoo 385 ml

Marka Adı:Organix
Ürün Adı: Organix Brazilian Keratin Therapy Shampoo 385 ml
Ürün Miktarı:385 ml
Ürün Özellikleri:Saçlarda düzlük etkisi yaratmaya yardımcıdır. Sodyum ve sülfat içermez. saçlara sağlıklı bir görünüm sunmaya çalışır. İçerdiği doğal özlerle, saçı beslemeye çalışır. Saçlara sağlıklı bir ışıltı katmaya yardımcı olur.
Sonuç:Saçlarınıza parlaklık vererek, düzlük etkisi sağlamaya çalışır.
Kullanım Şekli:Islak saça bir miktar uyguladıktan sonra köpürtün ve durulayın.
Düz saçlara sahip olmak için, çoğu zaman fön çektiririz. Ancak fön ısısı saçlara zarar verir. Sağlıksız ve donuk saçlar bakımsız görünür. Ne kadar şekil vermeye çalışsanız da istediğiniz sonucu alamazsınız.
Organix markası, geliştirdiği ürünlerle saçlarınızın ve cildinizn sağlığını göz önünde bulundurmaktadır. İçerdiği doğal özlerle kişisel bakımınızı tamamlamanıza yardımcı olmaya çalışır.
Organix Brazilian Keratin Therapy Shampoo 385 ml
Organix Brazilian Keratin Therapy Shampoo,saçlarınızda düzlük etkisi sağlamaya çalışır. İçerdiği Kakao yağı, Avokado yağı ve Keratin proteinlerinin etkiisyle saçlarınızı beslemeye çalışır.
Saçlarınıza parlak ve sağlıklı bir görünüm katmaya yardımcıdır. Saçınızı dış etkenlere karşı korumaya çalışır. Sodyum ve sülfat içermez. Bu yüzden saçlarda düzlük etkisi sağlama imkanı daha fazladır.
Organix Brazilian Keratin Therapy Shampoo, ışıl ışıl parlayan saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Sağladığı düzlük etkisiyle saçınıza daha kolay şekil verebilmenize imkan sağlayabilir.
Organix Brazilian Keratin Therapy Shampoo,Turuncu Kasa' daindirimli fiyata satılan bir üründür. Hemen kullanmaya başlamak için, sipariş vermeniz yeterlidir.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.