Organix Lemon Highlights Sprey 118ml

ZZ30121

Markası : Organix

0 Item Items

Sarı saçlara parlaklık ve ışıltı katmaya yardımcı, Organix Lemon Highlights Sprey 118ml, bu sayfada indirimli fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

48 TL

Kazanacağınız puan 480 tupara Toplam tutarı: 0.48 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Organix Lemon Highlights Sprey 118ml

Organix Lemon Highlights Sprey 118ml

Marka Adı: Organix

Ürün Adı: Organix Lemon Highlights Sprey

Ürün Miktarı: 118 ml

Ürün Özellikleri: Sarı saçların rengini belirginleştirmeye, ışıltısını ve parlaklığını artırmaya çalışır. Saça nem desteği ve yumuşaklık sağlamada yardımcıdır. Doğal, boyalı ve röfleli sarı saçların rengindeki vurguları ortaya çıkarır. Saça pürüzsüz ve ipeksi bir görünüm sunmaya yardımcıdır.

Sonuç: Sarı saçlara ışıltı sağlamaya yardımcıdır.

Kullanım Şekli: Temizlenmiş, nemli saç uçlarına uygulanır, durulamaya gerek yoktur. Saçtaki elektriklenmenin önüne geçmek i.in, kuru saça da uygulama yapabilirsiniz.

İçerik: Cyclotetrasiloxane, Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Phenyl Trimethicone, Citrus Limon (Lemon) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Citrus Aurantifolia (Key Lime) Fruit Extract, Fragrance (Parfum).

Organix Lemon Highlights Sprey, saçlara parlaklık ve ışıltı sağlamaya yardımcı bir üründür. Sarı saçların rengini belirginleştirmeye, pırıltısını artırmaya çalışır. Doğal, boyalı, gölgeli ya da röfleli tüm saçların kullanımı için idealdir.

Saçlara kusursuz ve ipeksi bir görünüm sunmada yardımcıdır.

İster doğal, isterse boyama sonucu olsun, sarı saçlara sahip olan kimselerin saç telleri daha ince ve daha kırılgandır. Sarı saçların özel bakıma ihtiyacı vardır.

Sarı saçlara bakım yapıldığında, ışıl ışıl parlar ve çekici, havalı bir görünüme sahip olur. Ancak bakımları ihmal edildiğinde, yıpranmış, sönük ve donuk görünmeye başlar.

Organix Lemon Highlights Sprey, sarı saçlara özel olarak geliştirilmiştir. Saç rengine göre bakım ürünü bulmak, her zaman mümkün olmayabilir. Ancak Organix markasında, farklı saç tiplerine ve ihtiyaçlarına uygun ürünler bulunmaktadır.

Organix markasındaki;

Organix Lemon Highlights Shampoo 385 ml Sarı Saçlar İçin Saç Bakım Şampuanı,

Organix Lemon Highlights Conditioner 385 ml Sarı Saçlarİçin Saç Bakım Kremi de sarı saçlara ışıltı katmaya yardımcı ürünlerdir.

Organix Lemon Highlights Sprey, Turuncu Kasa’da indirimli fiyata satılmaktadır. Hemen sipariş vererek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.