Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Otifleks

Otifleks markası kulak sağlığı ve kulak tıkacı ürünleri ile bilinmektedir. Özellikle kulak tıkacı ürünleri ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. siz de Otifleks kulak tıkaçları ile gürültü, ses ve tozdan uzak dorabilirsiniz.

Otifleks Ürünleri

Otifleks, kulak tıkacı ve kulak sağlığı ürünleri ile en çok tercih edilen markalardan biridir.

Otifleks Çam Tipi Kulak Tıkacı, kulağı su kaçmasına karşı ve gürültülere karşı koruma sağlamaya çalışan bir üründür. Kulağa oldukça kolay şekilde yerleştirilir. Vücut ısısı ile yumuşayan malzemeden geliştirilmiştir.

Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretilen ürünün farklı boyları da mevcuttur. Ses, toz ve su geçirmeyen bir formüle sahiptir. Ürünün kullanıldıktan sonra sabunlu su ile yıkanması, kurutulduktan sonra kutusunda muhafaza edilmesi önerilir.

Otifleks Doğal Balmumu Kulak Tıkacı, elde şekillendirilen doğal balmumu, kulak tıkacı kulağın tam şeklini alır ve etkin bir koruma sağlamaya çalışır. Yumuşak yapısı ile kulakta varlığını hissettirmez ve rahatsızlık hissi sağlamaz. Kulağı toz, gürültü ve su gibi dış etkenlere karşı korumaya çalışır. Ürün kulağın içinde değil, dış kulak üzerinde kullanılmalıdır. Elinizde kolaylıkla şekil verebileceğiniz bir üründür.

Otifleks Uyku Kulak Tıkacı, günlük hayatın ritmi içinde kullanılabilecek bir üründür. Gürültülü ortamlarda çalışmak, uyumak ya da kitap okumak zorunda olduğunuzda kulak tıkacı kullanabilirsiniz. Otifleks Uyku Kulak Tıkacı uyurken, duş sırasında ve seyahat sırasında kullanıma uygun bir üründür. Ancak uçak seyahatinde inişten önce kullanılmamalıdır.

Bazı insanlar gürültülü ortamda uyuyamazlar. Bu ise daha gergin, sinirli ya da huzursuz hissetmelerine sebep olabilir. Otifleks kulak tıkacı, böyle durumlarda kullanılabilir. Kullanımı oldukça kolaydır. Kulak tıkacının pim kısmı tutulur ve kulak kanalına itilir. Çıkarırken de pim kısmından tutarak çekilir. Kullanımdan sonra, kulak tıkacı sabun ve su ile temizlenmeli ve kutusunda saklanmalıdır.

Otifleks Ürünleri ve Fiyatları

Eski zamanlarda banyo sırasında kulağına su kaçmasını istemeyen kişiler, kulaklarını vazelinli pamuk ile korumaya çalışırlardı. Kullanılan bu vazelinli pamukların temizliği çoğu zaman göz ardı edilirdi. Otifleks, alışkanlıklarından vazgeçemeyen kişiler için Otifleks Vazelinli Pamuk Kulak Tıkacını geliştirmiştir. Kolay ve rahat bir kullanıma sahip olan bu ürün, el değmeden kullanımınıza sunulur. Elinizle istediğiniz şekli verebilir ve kullandıktan sonra kutusunda muhafaza edebilirsiniz.

Kulağa su kaçması, kişide korku ve endişeye yol açabilir. Duştayken, havuzda veya denizde yüzerken kulak tıkaçları kullanılabilir. Kulak tıkaçları sadece kulağa su kaçmasını önlemez. Aynı zamanda gürültü, ses ve toza karşı da koruma sağlamaya çalışır.

Otifleks kulak tıkaçlarını, seyahatlerinizde de yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz yere götürebilirsiniz. Gürültülü ortamlarda, kendi sessizliğinizi sağlayabilir; rahatça uyuyabilir ya da çalışabilirsiniz.

Otifleks ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilir ve oldukça uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim