Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Palmolive

Palmolive, saç ve vücut bakımı ürünleri ile oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Özellikle duş jelleri bir çok kişi tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Siz de Palmolive ürünleri ile kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

13 ürün var.

Palmolive Ürünleri

Dünyanın en ünlü markalarından biri olan Palmolive firması Colgate firması bünyesinde ortak ürünler pazarlamaktadır. Özellikle diş sağlığı konusundaki önemli buluşları ile Colgate ürünleri tartışılmazken aynı firmanın ürünü olan Palmolive ürünleri ise saç ve vücut bakımı için gerekli şampuan ile bakım ürünleri üretimini gerçekleştirmektedir.

Dünyanın sayısız ülkesinde ürünleri bulunan firma kullanıcılar tarafından beğenilerek tercih edilmektedir.

Siz de saç ve vücut bakımınızda Palmolive ürünlerini kullanabilir ve kişisel bakımınızı tamamlayabilirisiniz.

Palmolive Body Butter Duş Jeli serisi, kremsi formüle sahip ürünlerden oluşur. Hoş kokulu ve yoğun kıvamlı ürünler, Palmolive duş jeli kullananlar tarafından beğenilerek tercih edilmektedir.

Palmolive Body Butter Kahve Hazzı Duş Jeli, kahve çekirdeği özleri içerir. Kremsi formülü ve sıra dışı kokusu ile banyolarınızı keyifli hale getirmeye çalışır. Kahve aromasıyla zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. Cildi kurutmadan temizlemeye çalışır ve cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur. Kendinizi rahatlamış ve yenilenmiş hissetmenizi sağlamaya çalışır.

Palmolive Body Butter Şeftali Büyüsü Duş Jeli, sabun içermeyen bir formüle sahiptir. Şeftali suyu içerir ve şeftali aromalı kokusu ile kendinizi duşta iyi hissetmenizi sağlamaya çalışır. Cildinizi temizlerken aynı zamanda yumuşaklık hissi sağlamaya yardımcıdır.

Palmolive Ürünleri ve Fiyatları

Palmolive Thermal Spa Duş Jelleri, cildi ölü hücrelerden arındırmaya yardımcı olur. Cildi temizlerken kurutmayan bir formüle sahiptir.

Palmolive Thermal Spa Firming Duş Jeli, cildi sıkılaştırıcı özellik taşıyan bir üründür. Thermal mineral özleri ve deniz yosunu özü içerir. Duş sırasında ferahlık ve temizlik hissi verir. Cildin esnekliğini artırmaya çalışır.

Kişisel bakımın en önemli ve temel şartı temizliktir. Vücut temizliğinin ilk adımı banyo veya duş yapmaktır. Banyo yaparak hem vücudunuzu temizleyebilir hem de günün stresini üstünüzden atabilirsiniz. Banyo veya duş sırasında, doğru ürünler kullanmak önemlidir.

Vücudu temizlemek için kullanılan duş jellerinin cildi kurutmaması ve cildin nem dengesini bozmaması gerekir. Palmolive duş jelleri, banyo keyfinizi artırmak ve vücudunuzu kurutmadan temizlemek için geliştirilmiştir.

Palmolive Thermal Spa Cilt Yenileyici Hindistan Cevizli Duş Jeli, jojoba tanecikleri içeren bir üründür. Hindistan cevizi özlerinin kokusu ile kendinizi ferahlamış ve yenilenmiş hissetmenize yardımcı olur. Evde spa keyfini hissetmeniz için tasarlanmıştır. Cildi nazikçe temizlemeye ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardım eder. Lif yardımı ile köpürtülerek kullanılır ve daha sonra durulanır.

Palmolive duş jellerini kullanarak kendinizi şımartabilirsiniz.

Palmolive ürünlerini, Turuncu Kasa’ da bulabilir ve indirimli fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.