Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Palmolive Formen 2'si 1 Vücut ve Saç İçin Duş Jeli 250 ml

ZZ8448

Markası : Palmolive

0 Item Items

Erkeklerin kullanımı için tasarlanmış olan, Palmolive Formen 2'si 1 Vücut ve Saç İçin Duş Jelini, bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Daha fazla detay

14.9 TL

Kazanacağınız puan 149 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Palmolive Formen 2'si 1 Vücut ve Saç İçin Duş Jeli 250 ml :

Palmolive Formen 2'si 1 Vücut ve Saç İçin Duş Jeli 250 ml :

Palmolive Formen 2'si 1 Vücut ve Saç İçin Duş Jeli,saçlarınıza ve vücudunuza bakım yapma özelliğine sahip olan provitamin B5 içermektedir. Saçlı deride cildin bir parçasıdır ve vücudunuzdaki diğer cilt yapınız gibi kuruluğa karşı korunması gereklidir.

Yıkanırken nazikçe hem saçlarınızı, saçlı derinizi hem de vücudunuzu temizleyebilir, besleyerek nem kazandırarak kurumasını engellemeye yardım edebilirsiniz.

Palmolive serisinde kadın ve erkek kullanımı için farklı özellikler taşıyan duş jelleri, şampuan ve saç kremleri, sabunlar, diş bakım ürünleri bulunmaktadır ve dünyada da kadınlar ve erkekler tarafından da beğenilerek kullanılmaktadır.

Palmolive Formen 2'si 1 Vücut ve Saç İçin Duş Jeli 250 ml :

Cildin dış ve iç hasarlara karşı doğal koruyucu yağları vardır ve bu yağlar, lipidik bariyerler olarak adlandırılmaktadır, özellikle dış hasarlara karşı cildinizi korumaya yardım eder, bu doğal yağlar hasar gördüklerinde cildiniz kolayca dış hasarlara açık hale gelir bu nedenle bu yağların zarar görmemesi, korunması önemlidir.

Kuruluk, cilt için oldukça önemli bir sorundur, engellenmediğinde kalıcı hasarlara, ciltte, kızarıklıklara, kaşıntılara neden olabilmektedir.

Palmolive Formen 2'si 1 Vücut ve Saç İçin Duş Jeli, tek ürünle saçlarınızı ve vücudunuzu temizlemeye ve temizlerken bakım sağlamaya,yumuşaklık kazandırmaya yardım edecektir.

Ferah kokusuyla da vücudunuzu saracak.

Islak saçınıza uygulayarak köpürtün ve vücudunuza da lifyardımı ile ya da elinizle uygulayabilirsiniz. Ardından bol su ile durulayın.

Her gün kullanabilirsiniz.

Palmolive Formen 2'si 1 Vücut ve Saç İçin Duş Jeli 250 ml,Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler