Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Parmex

Parmex, geliştirdiği aseton çeşitleri ile bilinen bir makadır. Parmex asetonları, tırnağa zarar vermeden ojeden temizlemeye yardımcı olur. Siz de ojelerinizi Parmex asetonalrını kullanarak temizleyebilirsiniz.

Parmex Ürünleri

Parmex, tırnakları ojeden temizleyen, besleyen ve nemlendiren asetondur. Parmex markası, el ve tırnak bakımında yardımcıdır.

Parmex asetonların narçiçeği, sümbül ve hanımeli kokulu çeşitleri vardır. 125 ml ve 200ml'lik boyutları bulunur. Tırnaklardaki ojeleri kolayca ve etkili biçimde çıkarmanıza yardımcı olur. Parfümlü olmaları tırnaklarınız hoş kokmasını sağlar. Tırnaklardaki ojeyi temizlerken, tırnağa zarar vermemeye çalışır.

Parmex Nar Çiçeği Nemlendirici ve Besleyici Aseton, nemlendirici, besleyici ve parfümlü aseton tırnaklardaki ojeleri temizleyerek, tırnakları besler ve nemlendirir. Parfümlü yapısı ile tırnaklarınızda narçiçeğinin hoş kokusunu bırakır.

Parmex SümbülNemlendirici ve Besleyici Aseton 125 ml, oje çıkarıcı asetondur. Parfümlü yapısı asetonun ağır kokusunu gizleyerek, tırnaklarda hoş bir koku bırakır. Tırnaklardaki ojeleri temizlerken tırnakları besler ve nemlendirir, zarar vermeyen yapıya sahiptir.

Bayanların pek çoğu için bakımlı eller ve tırnaklar oldukça önemlidir. Kullanacağınız ürünlerin tırnaklarınıza zarar vermeden aynı zamanda nemlendirmesi ve beslemesi de tercih edilebilecek özelliklerdir.

Parmex Ürünleri ve Fiyatları

Parmex asetonları ojelerinizi temizlerken harika kokuları ile de tırnaklarınızın bakımını tamamlamanıza yardım edecektir.

Oje sürmek, çoğu kadının vazgeçemediği bir alışkanlıktır. Oje, tırnaklara renk vermeye, tırnağın şeklini ön plana çıkarmaya ve tırnakları güzel göstermeye yardımcı olur. Ancak ojeli tırnaklar nefes alamazlar ve ojenin uzun süre tırnakta kalması, tırnağın sararmasına ve zarar görmesine neden olabilir.

Sıklıkla oje sürülen tırnakların dinlendirilmesi gerekir. Sağlıklı ve bakımlı tırnaklar için tırnakların nemli tutulması gerekir.

Tırnaktaki ojenin belirli bir süreden sonra çıkarılması gerekir. Kesici veya delici aletlerle ojeyi çıkarmaya çalışmak, tırnağın yapısına zarar vereceğinden kesinlikle denenmemelidir. Tırnaktaki ojeler aseton ile çıkarılmalıdır. Kullanılacak asetonun seçimine de özen gösterilmelidir.

Çoğu aseton, tırnakları kurutur ve zarar verir. Parmex asetonları, tırnağa zarar vermeden ojeden temizlemeye yardımcı olur.

Parmex ürünleri hakkında detaylı bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.