Parodontax Whitening Diş Macunu 75 ml

Parodontax Whitening Diş Macunu 75 ml
Kargo 1TL
  • Parodontax Whitening Diş Macunu 75 ml

Parodontax Whitening Diş Macunu 75 ml

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Parodontax

6211

Barkod : 8699522001712

5/1
20%
İNDİRİM
34.95 ₺ 27.96 TL

Bitkiseliçerikli ve leke giderici özelliğe sahip olan, Parodontax Whitening Diş Macununu, bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Parodontax Whitening Diş Macunu 75 ml :


Marka Adı : Parodontax

Ürün Adı : Parodontax Whitening Diş Macunu

Ürün Miktarı : 75 ml.

Ürün Özellikleri : Dişleri ve dişetini plaktan temizlemeye, plak oluşmasını engellemeye, dişleri beyazlatmaya yardımcı diş macunudur. İçinde bulunan bitkilerin tadını alan macun, ağzınız da farklı bir tat bırakır. Farklı gelen tada 14 günde alışabilirsiniz. Hem dişlere hem de dişetinize bakım sağlamaya yardım eder. Köpürmez. Diş doktorunuz önermedikçe 12 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır. Dişleri doğal beyazlığına kavuşturmaya, lekeleri temizlemeye yardımcı olur.

Sonuç : Diş ve diş etlerini temizlemeye, bakım sağlamaya yardımcı olur.

Kullanım Şekli : Dişler günde en az iki en fazla 3 defa fırçalanmalıdır, yutulmaz, kullandıktan sonra ağzınızı çalkalayın.

İçerik : Nane, Mirra, Papatya, Adaçayı, Ratanya, Mineral tuzlar, Ekinezya bitkileri, Florür, Sodium Bikarbonate, limonene, alcohol denat, silica, sodium florür içermektedir.

Parodontax Whitening Diş Macunu 75 ml

Dişlerinizin temizliği, ağız sağlığı açısından oldukça önemlidir. Dişlerini temizlenmediğinde oluşan plaka dişlerde ve diş etinde bazı rahatsızlıkların oluşmasına, diş etinin şişmesi, ağrıması, dişlerin çürümesi hatta diş kayıpları yaşanmasına neden olabilmektedir. Ağzınızda kaybettiğiniz her diş diğer organlarınız ve vücudun sağlığını olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle diş ve ağız bakımı çok önemlidir.

Ağızda diş kaybı yemeklerin yeteri kadar öğütülememesine ve bu da mide, bağırsak sorunlarına, hatta kilo almaya, buna bağlı sağlık sorunlarına neden olabilmektedir.

Parodontax Whitening Diş Macunu 75 ml, dişlerinizin etkili bir şekilde temizlenmesine, plakların giderilmesine yardımcı olur. Nefesinize ferahlık kazandıran diş macunu bitkilerle formüle edildiğinden tadını da bu bitkilerden almıştır. Alışıldık tattan farklı olan aromasına günlük kullanımla alışabilir ve bu tadı çok sevebilirsiniz.

GlaxoSmithKlaine şirketi tarafından tescillenmiş bir marka olan diş macunu dişlerinizi temizlerken yiyecek ve içeceklerin dişlerde bıraktığı lekeleri temizleyerek daha beyaz dişlere kavuşmanızı sağlamaya da yardım eder.

Dişlerin güde iki defa, sabah ve akşam fırçalanması önemlidir. Dişler yukarıdan aşağı, aşağıdan yukarı, soldan sağa ve sağdan sola en az iki dakika boyunca fırçalanmalıdır. Düzenli olarak, aksatmadan her gün fırçalanan dişlerle ağız sağlığınızı korumaya da yardımcı olabilirsiniz.

Parodontax markasının gargara, farklı özelliklerde diş macunu çeşitleri bulunmaktadır. Naneli ya da bitki tatlarına sahip ürünleri ile diş ve dişetinde temizlik sağlayabilirsiniz.

Parodontax Whitening Diş Macunu 75 ml, Turuncu Kasa’da ucuz fiyata satılan bir üründür.

6211

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Parodontax Whitening Diş Macunu 75 ml

Bitkiseliçerikli ve leke giderici özelliğe sahip olan, Parodontax Whitening Diş Macununu, bu sayfadan ucuz fiyata satın alabilirsiniz.

Düşünceniz

Parodontax Whitening Diş Macunu 75 ml