Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Pavloderm

Pavloderm bebek bakım ürünlerinin pek çok çeşidine buradan ulaşabilirsiniz. Bebeğin doğumundan itibaren bakımı için ihtiyaç duyabileceğiniz Pavloderm serisi, bebek cildi ile uyumlu ve bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş özelliktedir.

Pavloderm Ürünleri

Bebek Bakım ve Kadın Bakım Ürünleri sunan Pavloderm markası, Avrupa’dan sonra Türkiye’de de satışa çıkmıştır. Pavloderm cilt bakım ürünleri üretiminde Papatya, Nergis Özü, Zencefil, Buğday Tohumu, Zeytinyağı, Yulaf özü Çekirdeği, Soya Yağı, Isırgan Otu, Badem Özü, Jojoba Yağı gibi bitkiler kullanılmaktadır.

Avrupa'nın köklü şirketlerinden biri olan Pavloderm yaklaşık 5-6 yıl kadar önce Türkiye'de de piyasaya sunulmuş ve anneler tarafından çok beğenilmiştir.

Papatya, Nergis Özü, Zencefil, Buğday Tohumu, Zeytinyağı, Yulafözü Çekirdeği, Soya Yağı, Isırgan Otu, Badem Özü, Jojoba Yağı gibi bitkileri formüllerinde kullanarak size en iyi sonucu daha doğal olarak sunmak için çalışmaktadır.

Pavloderm Papatya Özlü Banyo Köpüğü, papatyanın rahatlatıcı etkisi ile üretilmiş, göz yakmayan duş jelidir. Bebeğin narin cildini nazikçe temizler, nemlendirir ve yumuşatır. Sabun içermeyen yapısı gözleri yakmaz. Bebeğinizin hassas cildini temizlerken kurutmaz, bakım etkisi sağlamaya yardım eder.

Cilde yatışma ve yumuşaklık vermeye yardım eder. Sabun içermeyen formülü bebeğinizin gözlerini yakmaz ve ph 5.5 değerine sahiptir. Bebeğin ilk doğduğu andan itibaren kullanıma uygundur.

Pavloderm Papatya Özlü Banyo Köpüğü, renklendirici ve paraben içermemektedir.

Pavloderm Pişik Onarıcı Bebek Kremi Kavanoz 200 ml, D-Panthenol ,papatya ve Nergis Özlü içeriğe sahiptir. Bebeğinizin bezli bölgesinde oluşan pişik ve tahrişi yatıştırmaya ve cildin yenilenmesini hızlandırmaya yardımcıdır.

Pavloderm krem, pişik önleyici ve pişik onarıcı özelliktedir. Cildi nemlendirir ve yumuşatır. Bez değişimlerinde bebeğin cildine ince tabaka olarak uygulayarak kullandığınızda bölgede hızla düzelme sağlamaya yardım eder.

Pavloderm pişik onarıcı krem, D-Panthenol ve Nergis Özü içeriğiyle cilt bariyerlerini güçlendirmeye, bez bölgesinde oluşan pişik ve kızarıklıkları iyileştirmeye yardımcı olur.

Pavloderm Pişik Önleyici Bebek Kremi 200 ml,renklendirici madde, çinko oksit ve paraben içermeyen ürün ciltteki pişikleri yatıştırarak rahatlatmaya, yumuşaklık vermeye yardım eder. Düzenli olarak her bez değişiminde kullanarak bebeğinizin bezli bölgesini pişik oluşumlarına karşı koruyabilirsiniz.

Pavloderm Ürünleri ve Fiyatları

Nergis özütü içermektedir.

Bebeklerin cildi özellikle ilk doğdukları dönemlerde kolaylıkla hasarlanabilir, cilt bütünlükleri kolayca zedelenebilir.

Bebeklerin ciltleri özellikle daha az yağlı özelliklerinden dolayı cilde zararlı etkenlerle kolayca tahriş olur, çatlar ve içerisine cilde zarar verebilecek oluşumlar yerleşebilir.

Bebeklerin cildi dışkı, idrar ve ter asidi ile kolaylıkla hasarlanabilir ve pişik oluşabilir. Pişikler bebek cildinde ağrıya ve acıya neden olabilen küçük, kırmızı kabarcıklardır.

Pavloderm pişik önleyici bebeğinizin cildinde koruyucu bir tabaka oluşturarak zarar verebilecek ter, dışkı ve idrar artıklarına, bezin sürtünmesine karşı koruyuculuk sağlamaya yardım eder.

Bebekler her şeyden kıymetlidir ve özenli bir bakım isterler, Bebeğinizi özellikle bebeklerde çok sık görülen pişik ve bezli bölgedeki tahrişlerden korumanız mümkündür. Bezini düzenli olarak en az 3 saatte bir değiştirmeye, temizliği özenli bir şekilde, uygun ürünlerle yapmaya ve gerekli koruyucularle dış etkenlere karşı korumaya dikkat ediniz.

Her bez değişiminde bebeğin altını gerekli şekilde temizledikten sonra kuru olmasına dikkat ediniz ve cildine ince bir tabaka halinde Pavloderm Pişik Önleyici Bebek Kremi’ni uygulayarak pişiklere karşı koruyabilirsiniz.

Pavloderm ürünleri ile ilgili detaylı bilgilere ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.