Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

PCO

PCO markasına bu sayfadan ulaşarak cildinizin bakımını tamamlayabilirsiniz.

PCO Ürünleri

PCO markasında bulunan koyun plesanta maskesi ile cildinize bakım yapmanın farklı bir formülünü deneyebilirsiniz.

Cildinize bakım sağlamak, düzgün ve güzel bir görünüm sağlamaya yardımcı olmak için kullanabileceğiniz PCO ile etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.

PCO markasında bulunan maske koyun plazentası, hyoluronik asit, kojik asit, kollagen, Vitamin E, Vitamin C, Aloe Vera gibi etkin maddelerle formüle edilmiştir.

Cilde yoğun bir nem vermeye nemin cildinizde daha uzun süre tutulmasını sağlamaya yardımcı olan özel bir maskedir. İçerdiği koyun plesantası cildiniz için faydalı olabilecek vitamin, protein, yağ ve su içermektedir, ürünün bu içeriği ile cildinize yoğun bir bakım sağlamaya yardım eder.

Ürünün beklenen etkiyi sağlayabilmesi için düzenli ve doğru şekilde kullanılması gerekmektedir.

Haftada iki defa temiz ve kuru cilde uygulayın yaklaşık 20 dakika kadar yüzünüzde beklettiğiniz maskeyi yüzünüzden aldıktan sonra yüz yaklaşık 6-7 saat boyunca yıkanmamalıdır. Haftada iki defa kullanabileceğiniz ürün 3 ay düzenli olarak kullanılmalıdır. Her cilt tipine sahip olan kişiler ürünü kullanabilirler.

PCO Ürünleri ve Fiyatları

PCO Sheep Placenta Whitening Mask Koyun Plesanta Maskesi 12 Adet, Cildinizde oluşan kırışıklık görünümlerinde, lekelenmelerde, kuruluk sorunlarında yardımcı olur. Ayrıca cildinize yoğun bir bakım, vitamin desteği sağlamaya ve akne sorunlarında da azalma sağlamaya yardımcıdır.

Cildin bakımı ve düzgün görünmesi her zaman önemlidir. Bunun için pek çok ürün denersiniz. Koyun plesanta maskesi de son zamanlarda pek çok kişi tarafından kullanılarak beğenilen bir üründür.

Cildinizin ihtiyacı olan nemi ve beslenmesini sağladığında elde edebileceğiniz canlılık ile daha ışıl ışıl bir cilde kavuşabilirsiniz.

Kuruluk ciltte esneklik kaybı, buna bağlı kolayca çizgiler, kırışıklıklar oluşmasına neden olabilir. Bu nedenle cildinizin nemlendirilmesi önemlidir.

PCO Sheep Placenta Whitening Mask Koyun Plesanta Maskesi cilde yoğun bir hyalüronik asit takviyesi sağlamaya yardımcı olur. Cildin nem kazanarak rahatlaması ve daha aydınlanmış bir görünüm elde edilmesine yardım eder. Lekelerin görünümlerinde de azalma sağlamaya yardımcı olarak cildinizin düzgün görünmesini destekler. Cildin dış hasarlara karşı korunmasına da yardımcıdır. Daha güçlü bir yapı kazandırmayı destekler.

PCO Sheep Placenta Whitening Mask Koyun Plesanta Maskesi, Turuncu Kasa Sitesi’nden ulaşabilirsiniz.