ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Güneş Ürünlerinde İndirimler

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi

30543

Markası : PCO

0 Item Items

PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi göz çevresinde oluşan ya da yeni oluşmaya başlayan kırışıklıkları azaltmaya ve  cildi sıkılaştırmaya yardım etmektedir.

Daha fazla detay

265 TL

Kazanacağınız puan 2650 tupara Toplam tutarı: 2.65 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi

Marka Adı: PCO

Ürün Adı: PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi

Ürün Miktarı: 12 Adet

Ürün Özellikleri:

-PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi gözlerimizin üst kapaklarında ya da göz kenarlarında oluşan kırışıklıkları ince çizgileri azaltmaya destek olur. Genç görünüm kazanmamıza katkı sağlar.

-Cildimizi sıklaştırmaya ve kaybettiği sertliği, esnekliğini geri kazanmamıza destek olur.

-Cildimizin pürüzsüz ve sıkı görünmesini isteriz. Zaman geçtikçe cildimizde kırışıklıkların ve sarkmaların oluştuğunu gözlemleriz. Bu durum hem görünüm hem de psikolojik olarak bizi rahatsız etmektedir.

-Biz de eski görünümümüze ulaşmak için kırışıklık azaltıcı ve karşıtı maskeler alırız. Bu ürünleri cildimizi iyi tanıyarak hangi ürünün iyi geleceğini araştırıp kullanmalıyız.

-Fakat PCO markasının üretmiş olduğu kırışıklık karşıtı göz maskesi her tip cilde uygun olarak hazırlanmış ürünleri bizlere sunuyor.

-Bunlardan bir tanesi de PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi göz çevresinde oluşan kırışıkları azaltmaya ve sıkılaştırmaya destek olmaktadır.

-Ayrıca yeni oluşmaya başlayan çizgilerinde oluşmasını durdurmaya çalışmaktadır.

-Böylelikle istenmeyen ve hoş görünmeyen kırışıklardan cildimizi kurtarmaya ve genç görünüm kazandırmaya destek olur.

Sonuç: Göz çevresindeki ince çizgilerin azalmasına ve göz çevresini sıkılaştırmaya yardım eder.

Kullanım Şekli: Cilt uygun bir temizleyici ile temizlenir. Maskeyi uygulamadan önce göz çevresine parmak uçlarınızla hafif masaj uygulamanız. Olumlu etki almanıza destek olacaktır. Gözler kapalı olarak yüz yukarıya bakıyor şekilde maske tüm göz üsütü ve kenarına yayılır. Hava kabarcıkları bastırılarak giderilir. Kuru ve normal ciltlerde en az 15 dakika, yağlı ciltlerde en az 20 daika bekletilir. Cildin 6 saat yıkanmaması tavsiye edilir.

İçerik: Aqua, Disodium Edta, Tea-Carbomer, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluranate, Ceramide-3, Panthenol, Methyl Paraben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Allantoin, Fragrance, Squalene, Ginsenq Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Hyluronik asit, Ceramid, Squalen

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler