PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Önleyici Göz Maskesi
  • PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Önleyici Göz Maskesi

PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : PCO

30543

Barkod : 6902779309008

₺265,00
6%
İNDİRİM
₺249,10

PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi göz çevresinde oluşan ya da yeni oluşmaya başlayan kırışıklıkları azaltmaya ve  cildi sıkılaştırmaya yardım etmektedir.

Adet

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi

Marka Adı: PCO

Ürün Adı: PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi

Ürün Miktarı: 12 Adet

Ürün Özellikleri:

-PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi gözlerimizin üst kapaklarında ya da göz kenarlarında oluşan kırışıklıkları ince çizgileri azaltmaya destek olur. Genç görünüm kazanmamıza katkı sağlar.

-Cildimizi sıklaştırmaya ve kaybettiği sertliği, esnekliğini geri kazanmamıza destek olur.

-Cildimizin pürüzsüz ve sıkı görünmesini isteriz. Zaman geçtikçe cildimizde kırışıklıkların ve sarkmaların oluştuğunu gözlemleriz. Bu durum hem görünüm hem de psikolojik olarak bizi rahatsız etmektedir.

-Biz de eski görünümümüze ulaşmak için kırışıklık azaltıcı ve karşıtı maskeler alırız. Bu ürünleri cildimizi iyi tanıyarak hangi ürünün iyi geleceğini araştırıp kullanmalıyız.

-Fakat PCO markasının üretmiş olduğu kırışıklık karşıtı göz maskesi her tip cilde uygun olarak hazırlanmış ürünleri bizlere sunuyor.

-Bunlardan bir tanesi de PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi göz çevresinde oluşan kırışıkları azaltmaya ve sıkılaştırmaya destek olmaktadır.

-Ayrıca yeni oluşmaya başlayan çizgilerinde oluşmasını durdurmaya çalışmaktadır.

-Böylelikle istenmeyen ve hoş görünmeyen kırışıklardan cildimizi kurtarmaya ve genç görünüm kazandırmaya destek olur.

Sonuç: Göz çevresindeki ince çizgilerin azalmasına ve göz çevresini sıkılaştırmaya yardım eder.

Kullanım Şekli: Cilt uygun bir temizleyici ile temizlenir. Maskeyi uygulamadan önce göz çevresine parmak uçlarınızla hafif masaj uygulamanız. Olumlu etki almanıza destek olacaktır. Gözler kapalı olarak yüz yukarıya bakıyor şekilde maske tüm göz üsütü ve kenarına yayılır. Hava kabarcıkları bastırılarak giderilir. Kuru ve normal ciltlerde en az 15 dakika, yağlı ciltlerde en az 20 daika bekletilir. Cildin 6 saat yıkanmaması tavsiye edilir.

İçerik: Aqua, Disodium Edta, Tea-Carbomer, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluranate, Ceramide-3, Panthenol, Methyl Paraben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Allantoin, Fragrance, Squalene, Ginsenq Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Hyluronik asit, Ceramid, Squalen

30543

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi

PCO Anti Wrinkle Eye Mask Kırışıklık Karşıtı Göz Maskesi göz çevresinde oluşan ya da yeni oluşmaya başlayan kırışıklıkları azaltmaya ve  cildi sıkılaştırmaya yardım etmektedir.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16