Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Pepee

Orjinal Pepee ürünlerinin çocuklara özel çeşitlerini sitemizden inceleyebilir ve ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Aradığınızı bulamadık.

Aradığınızı tekrar arayın

PEPEE Ürünleri

Günümüzde yeterince balık tüketilmediği için omega 3 eksikliği oluşmaktadır.Bu eksikliği karşılamak için üretilen balık yağının çocukların gelişimine birçok faydası vardır. Balık yağının faydaları içerisindeki omega 3 yağ asidinden kaynaklıdır.

Omega 3 deniz balıklarında bulunan yağ asididir. Omega 3 Bebek ve çocukların gelişiminde, Kadın sağlığında , Kalp ve damar sağlığında, Zihin sağlığında, Eklem sağlığı ve romatizma hastalıklarında ve daha birçok hastalığa iyi geldiği bilinmektedir. Omega 3 beyin gelişimine yardımcı olarak konsantrasyonu arttırmaya,hafızayı güçlendirmeye destek olur.Omega 3 çocukların zihinsel gelişimlerini olumlu etkilediği ve hızlı öğrenmelerine yardımcı olduğu gözlenmiştir.

Berko firmasının ürettiği Pepee Balık Yağı çocukların tadını severek içeceği özel teknoloji ile tasarlanmıştır.Çocukların gelişimine ve sağlıklı bir büyüme sürecine geçirmelerine yardımcı bir üründür.Çocukların seveceği ambalajı ve tadıyla hiç itiraz etmeden kullanacakları bir balık yağıdır.Pepe omega 3 kalsiyumun kemiğe yerleşmesine yardımcı olduğundan kemiklerin gelişmesine ve boyun uzamasına da yardımcı olur.

Pepee Ürünleri ve Fiyatları

Çocuk, erişkin yada yaşlı herkes de omega 3 eksikliği ortaya çıkabilir.Özellikle şehirlerde yaşayan doğal ürünler tüketemeyen hazır,paketlenmiş, diyet yada fast food yiyecekler tüketen kişilerde sıkça görülebiliyor.Vücutta üretilmediği için omega 3 u yiyeceklerle dışarıdan alınması gerekir.Hücrelerimiz bu yağ asidinden mahrum kalındığı zaman sağlığımız bozulmaya başlar. Örneğin hafıza gücümüz zayıflar, damarlarımız erken yaşlanmaya başlar, dizlerimizde kireçlemelere neden olur, konsantrasyonun azalmasına, unutkanlığa ve daha birçok hastalığa neden olabilir.

Omega 3 vücut için çok önemli temel yağ asididir.Hafta 3 kez balık tüketilmekle vücuda gerekli omega 3 oranını sağlayabiliriz.Fakat omega 3 oranının çok olduğu balıklar derin deniz balıklarıdır.Sardalya, Tuna, Somon, Uskumru, ringa gibi balıklardır.Bu balıkların da denizden aldığı ağır metaller, tüketildiğinde insan vücuduna geçer ve çeşitli zararlar verebilir.Tabi ki hiç balık yemeyelim algısıda yanlıştır.Bunlar dışındaki balıklar tüketilebilir.

Ancak günlük tükettiğimiz diğer balıklarda da omega 3 oranı çok yüksek değildir.Bu nedenle günlük tükettiğimiz balıklara rağmen vücudumuzun omega 3 oranı düşüktür. Omega 3 eksikliği özellikle çocuklarda dikkat eksikliği, öğrenme güçlüğü davranış bozuklukları gibi birçok probleme yol açabilir.Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için omega 3’u dışarıdan almamız gerekir bunun en iyi yollarından biri de omega 3 balık yağını kullanmaktır.

Pepe markasının Pepee Omega 3 Balık Yağı 5ml x 20 Kaşık ve Pepee Omega 3 Balık Yağı, 100ml ürünlerine Turuncu Kasa’dan uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.