Pepee Omega 3 Balık Yağı 5ml x 20 Kaşık

3173

Markası : Berko

Barkod : 8699591576241

0 Item Items

Çocuğunuzun severek kullanacağı, 5 ml şurup ve 20 tane tek kullanımlık kaşık içeren, Pepee Omega 3 Balık Yağını, sayfamızdan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

39.9 TL

Kazanacağınız puan 398 tupara Toplam tutarı: 0.40 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 5,95 TL dir.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Pepee Omega 3 Balık Yağı 5ml x 20 Kaşık

Pepee Omega 3 Balık Yağı 5ml x 20 Kaşık

Çizgi film karakteri Pepee Ayşe Şule Bilgiç tarafından tasarlanmıştır. Daha sonra marka olan Pepee'nin tekstil, oyuncak ve dermokozmetik ürünleri bulunmaktadır. Pepee markasının Pepee Omega 3 Balık Yağı 5ml x 20 Kaşık ve Pepee Omega 3 Balık Yağı 100ml ürünleri bulunmaktadır. Pepee, çocuklar tarafından sevilen çizgi film karakteri olmuştur. Pepee balık yağı şuruplarını çocuklar severek içmektedir.

"Balıklar, yapılarında yüksek düzeyde protein içermeleri,proteinlerinin biyolojik değerinin çok yüksek olması, insanların ihtiyaç duyduğu yağ asitlerini içermeleri, yüksek düzeyde mineral ve vitamin kaynağı olmaları, etlerdeki bağ dokusunun azlığı ve kolay sindirilmesi nedeniyle insanlar için önemli bir besin kaynağıdır. Balık eti aynı zamanda insanların severek tükettikleri son derece lezzetli bir gıdadır. Balık etlerinin lezzeti, protein ve yağ içeriği ile yakından ilişkili olup, bu bileşenlerin mevsimsel olarak değişimleri hem tüketicinin tercihini, hem de işlenmiş ürünün kimyasal kalitesini etkileyen temel faktörlerden biridir.

Doymamış yağ asitleri içerisinde çok doymamış yağ asitleri olarak bilinen HUFA (EPA, eikosapentaenoik asit, 20:5ω3 ve DHA,dokosaheksaenoik asit, 22:6ω3)’nın en iyi kaynağı balıklardır.” (1)

Pepee Omega 3 Balık Yağı, 5 ml şurup içeren 20 tane tek kullanımlık kaşık içerir.

1 kaşık (5ml):

Rafine balık yağı 750 mg (DHA 135 mg)

Vitamin C 7.5 mg

Vitamin E 1.5 mg

Vitamin A 600 mcg

Vitamin D3 5 mcg içerir.

Helianthus annuus yağı içerir. Kullanmadan önce kaşığı çalkalayınız.

İçerik:

Demineralize su, rafine balık yağı, Helianthus annuus yağı,invert şeker şurup, koruyucu (potasyum sorbat), vitamin C, tatlandırıcı (sodyumsiklamat), Vitamin E, Vitamin A, doğala özdeş çilek aroması, doğala özdeş limonaroması, renklendirici (tartrazin), Vitamin D3

Kullanım Şekli:

Çocuklarda 1 kaşık, yetişkinlerde 2 kaşık olarak kullanılır.

Pepee Omega 3 Balık Yağı 5ml x 20 Kaşık, uygun fiyatıyla ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan satın alabilirsiniz.

Kaynaklar:

(1) //traglor.cu.edu.tr/objects/objectFile/gCz4WDo2-17112013-58.pdf

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.