Turuncukasa Blog

MArtidermÜrünleri

Marvis Ürünleri

AdidasÜrünleri

Pereja

Pereja, ülkemizdeki ilk limon kolonyası markasıdır. Kişisel bakım ve temzilik ürünleri ile ve özellikle kolonyaları ile kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Pereja Ürünleri

Pereja, Türkiye’ deki ilk limon kolonyası markasıdır. Pereja markasına ait deodorant, sıvı sabun, tıraş kremi, tıraş kolonyası gibi kişisel bakım ve temizlik ürünleri bulunmaktadır. Pereja ürünlerinin çoğunu kendi bünyesinde üretmektedir.

Kolonya, kültürümüzün yabancı olmadığı bir şeydir. Eskilerden beri eve gelen misafir kolonya ile karşılanır. Bayramlarda ikram edilen şekerin yanında mutlaka kolonya da olurdu. Kolonya kullanımı eskisi kadar yaygın olmasa da kültürümüzdeki önemini hala korumaktadır.

Eskiden hastane ziyaretlerine giderken, alınan ikramlıkların yanında kolonya da alınırdı. Hemen her ilin kendine has bir kolonyası olurdur. Seyahatlerden geri dönüşlerde, gidilen ile özel hediyelik kolonya alınırdı.

Erkeklerin de vazgeçilmez alışkanlıklarından biri, tıraş olduktan sonra kolonya sürmektir. Kolonya cilde ferahlık ve serinlik sağlar.

Kolonya su, alkol ve esanstan oluşur. Alkol ferahlık sağlamaya ve esans da kolonyaya kokusunu vermeye yardımcı maddelerdir.

Pereja Ürünleri ve Fiyatları

Kolonyayı uzun süre muhafaza etmek için, kapalı, güneş ışığı görmeyen ve serin bir yerde tutmak gerekir.

Kolonyaların hem cilde hem de çevreye olumsuz etkilerinden sakınmak için, her kolonya kullanılmamalıdır.

Pereja kolonya kullananlar, memnuniyetlerini dile getirmektedir. Fiyatları ile de memnun eden Pereja, kullanıcıların memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Pereja Limon Kolonyası Pet 200 cc, geçmiş alışkanlıklarından vazgeçemeyenlerin kolonyasıdır. Doğal limon çiçeği esansları kullanılarak geliştirilmiştir. Evinize gelen misafirleri, Pereja limon kolonyası ile ağırlayabilirsiniz. Ferahlatıcı kokusu ile canlanmış hissetmenize yardımcı olur.

Pereja Sprey Limon Kolonyası 170 cc, sprey formu ile kolaylıkla kullanabileceğiniz bir kolonyadır. Yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz her an kullanabilirsiniz.

Pereja Limon kolonyaları, nostaljik kokusu ile size eski, samimi güzel günleri, bayramları hatırlatır.

Pereja ürünlerine, Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz. İndirimli fiyatlardan yararlanarak sipariş verebilirsiniz.