Permatik 1 5'li Kullan At Poşet

Permatik 1 5'li Kullan At Poşet
Kapıda Ödeme İmkanı
  • Permatik 1 5'li Kullan At Poşet

Markası : Gillette Ürünlerini Gör

8388

8690578170032

5/1
17.9 TL
454
Kişinin Favorisi
Stok Durumu: Stokta yok

Permatik 1- 5'li Kullan At Poşet :

Permatik 1- 5'li Kullan At Poşet :

Gillette serisine ait olan ürün erkek bakımının vazgeçilmezi olan tıraşlar için tasarlanmış ve kullan at özelliğe sahip olan bıçaklardır.

Poşette bulunan 5 adet bıçak kolay bir tıraş uygulaması sağlamak için geliştirilmiştir, her zaman daha pürüzsüz olmanızı sağlamaya yardım eder.

Gillette serisinde farklı cilt yapısına sahip kişilerin kullanımına özel olan tıraş jelleri, köpükleri, değişik özellikte tıraş bıçakları, rollonlar, , tıraş makineleri bulunmaktadır. Gillette, traş jelleri, köpükleri ve hassas traş makineleri ile erkek cildinde güçlü bir koruma ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardım edecek bir seridir.

Permatik 5'li Kullan At Poşet ile rahat bir tıraş uygulaması yaşayabileceksiniz.

Rahat ve kolay bir tıraş uygulaması sağlayarak kolayca temizlenir.

Gillette markası erkek bakımı konusunda 100 yılı aşkın bir süredir var olan tecrübesini ve teknolojiyi bir araya getirerek en kaliteli ve işlevsel ürünleri erkeklerin kullanımı için sunmaktadır

1901 yılında kurulmuş olan Gillette markasını 2005 yılında Procter & Gamble şirketi satın almıştır ve hala üretici firmasıdır.

Günümüzün erkekleri daha çağdaş daha bakımlı ve daha fazla konfor isteyen bir yapıdadır, bunun bilinciyle ürünler geliştiren Gillette, size daha rahat ve konforlu bir tıraş sunmak için çalışmaktadır.

Her Gillette ile cildinizde üstün bakım, üstün çekicilik.

Kullan at serisi ile daha hijyenik uygulama sağlayabilirsiniz.

Permatik 1- 5'li Kullan At Poşet, Turuncu Kasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

Yorumlar

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Permatik 1 5'li Kullan At Poşet

Kullan at özelliğe sahip olan, günlük temizliğinizde kullanabileceğiniz, Permatik 1 ürününü, 5'li şekilde, bu sayfada bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

17.9TL
Fırsat Ürünlerini Kapat Fırsat Ürünleri.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim