Filtreleme kriteri

Kategoriler
Fiyat
Filtrele

Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Perricone MD

Perricone Md ürünleri cildinizin daha düzgün ve genç görünmesine yardım etmek için tasarlanmıştır. Cildin tüm ihtiyaçları için özel bakım ürünleri geliştiren firma, etkileri ve memnun edici sonuçları için pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kurucusu uzman Dr. Nicholas Perricone, her zaman daha güzel ve genç görünmenin mümkün olabileceğiniz savunmaktadır.

Perricone MD Ürünleri

Perricone MD, ABD’li uzman Dr. Nicholas Perricone tarafından kurulan, 15 yılı geçen çalışmalarına günümüzde de devam eden bir markadır. Kırışıklıklar ve yaşlanma etkilerine karşı savaşmaya yardımcı olan Dr. Perricone, yaşlanma etkilerini kontrol altına almanın mümkün olabileceğini söylemektedir. Tasarlanan ürünler, daha genç ve dinç bir cilt için çalışmaktadır.

Perricone MD High Potency Evening Repair, güneş lekeleri, kırışıklık ve gözenek sorunlarını gidermeye yardımcı gece serumudur. Gece cilt metabolizması hızlıdır, cildin yenilenmesi ve onarımları daha kolaydır. Bu yüzden gece ürünleri cilt tarafından daha kolay emilir, alt tabakalara ulaşması daha kolaydır.

Perricone MD Lip Plumper, dudaklara bakım için tasarlanmış bir üründür. Dudakların çatlamasını ve kurumasını önlemeye, daha bakımlı ve yumuşak dudaklara sahip olmanız için yardımcıdır. Ayrıca daha dolgun görünümlü dudaklara sahip olmanız için yardım eder. Dudak kenarlarındaki ince çizgilere de bakım sağlamaya ve esneklik vermeye yardımcı olan ürün ile daha güzel ve çarpıcı dudaklara sahip olabilirsiniz.

Perricone MD Firming Facial Toner, Yağlı ve gözenek sorunu yaşayan ciltlere bakım sağlamaya yardımcıdır. Gözenekleri sıkılaştırmaya, cilde eşitlenmiş cilt tonu kazandırmaya ve ölü hücrelerin giderilerek gözeneklerin açılmasını sağlamaya yardım eder. Cilde daha düzgün ve matlaşmış bir görünüm vermeye yardımcıdır.

Perricone MD Advanced Eye Area Therapy, göz çevresinde oluşan kusurları gidermeye yardımcı olmak için geliştirilmiş serumdur. Göz çevresi sorunları morluklar, halkalar, şişlikler, çizgiler ve kırışıklıklara gidermede yardımcıdır.

Perricone MD Advanced Face Firming Activator, sıkılaştırıcı bakım serumu. Çizgi ve kırışıklıkları gidermede, ton farklılıklarını kapatmada ve gözenekleri sıkılaştırmada yardımcıdır. Özellikle alın, kaş ortası ve dudak kenarlarındaki kusurlarda yardımcı olur. Ayrıca cildi nemlendirmeye yardım eder.

Perricone MD Citrus Facial Wash, tüm cilt tiplerine temizlik sağlamaya yardımcı üründür. Cildi derinlemesine temizlemeye, kir, yağ fazlası ve makyaj kalıntılarından arındırmaya yardım eder. Temizlerken cildi kurutmadan yağ dengesi sağlamaya yardım eder.

Perricone MD Face Finishing Moisturizer, anti-aging özellikli nemlendirici krem. Kırışıklıklar, çizgiler ve genişlemiş gözenekleri azaltmaya yardım eder. Sağlıklı, düzgün ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Perricone MD Cold Plasma, tüm cilt türlerine uygun bakım kremi. Sıkılık, elastikiyet, pürüzsüzlük, canlılık, berraklık kayıpları, lekeler, cilt yapısında bozulmalar, göz ve dudak kenarındaki çizgiler, renk tonu farklılıkları, çizgi ve kırışıklıklarda iyileştirme sağlamaya yardımcı olur. Cilde esneklik ve elastikiyet kazandırmaya yardım eder.

Perricone MD Markası cildinizde ihtiyacınız olan pek çok bakımı sağlamaya ve cilt sorunlarınızı gidermeye yardımcı ürünler tasarlamaktadır. Tasarladığı ürünleri ile cildinize daha düzgün ve sağlıklı görünüm vermeyi hedeflemektedir.

Dünyada pek çok kişinin tercih ettiği marka ülkemizde de beğenilerek kullanılmaktadır. Etkileri ve sağlamış olduğu sonuçları ile memnuniyet sağlamaktadır.

Cildin sorunlarını belirleyerek, buna uygun ürünlerle bakımını tamamlamak için cildinizin yapısını tanımalı ve doğru ürünleri tercih ederek düzenli olarak kullanmalısınız.

Özellikle cildinizde yaşadığınız kırışıklık, ince çizgiler, cansızlık, donuk görünüm sorunlarıyla mücadele eden ürünlere sahip olan marka, size daha düzgün ve genç görünümlü cilde sahip olmanıza yardım edebilir.

Cildiniz üzerinizde ömür boyu taşıyacağınız bir giysi gibidir ve onu yenisi ile değiştirme imkanınız yoktur. Bu nedenle onu korumalı, arındırmalı, canlandırmalı ve ihtiyacı olan bakımlarını tamamlamalısınız.

Perricone MD ürünleriyle ilgili detaylı bilgi ve uygun fiyatlara, ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncu Kasa’dan ulaşabilirsiniz.


whatsapp ile bize yazın. whatsapp ile bize yazın.
whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim