Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Perricone MD Acyl-Glutathione Eye Lid Serum 15ml

4165

Markası : Perricone MD

0 Item Items

İndirimli fiyata bu sayfadan satın alabileceğiniz Perricone MD Acyl-Glutathione Eye Lid Serum,olgun ciltlerde göz çevresi ve kazayağı bölgesinde çalışarak sarkmaları toplamaya, sıkılaştırma sağlamaya yardım eder.

Daha fazla detay

1199 TL

Kazanacağınız puan 11990 tupara Toplam tutarı: 11.99 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Perricone MD Acyl-Glutathione Eye Lid Serum : - Sarkmaları Toplamaya, Sıkılaştırma Sağlamaya Yardımcıdır 

4165

Yaşlanma belirtileri ilk olarak yüzde kendini gösterir.Özellikle göz çevresinde kendini belli eder. Yaş ilerledikçe, katmanlar yenilenmeleri ve onarımı yavaşlar. Ciltte sarkmalar meydana gelir. Sarkmalar, kırışıklıkve çizgilenmeleri oluşturur.

Dr. Perricone, yaş belirtilerini geciktirebileceğimizin mümkün olduğunu söylüyor. Geliştirdiği ürünler, daha genç ve diri bir cilt için çalışmaktadır. Perricone MD, 15 yıldan fazladır birçok ülke tarafından tercih edilen markalar arasındadır.

Göz çevresi yorgunluk ve yaşlılık belirtileri olan,kırışıklıklar, çizgilenmeler, halkalar, morluklar ve torbalanmalar; bayanlarırahatsız eden durumlardır. Özellikle kırışıklık ve çizgiler, yorgun ve yaşlıbir görünüme sebep olur. Tüm bu sorunların giderilmesi için, Perricone MDtarafından etkili bir ürün geliştirildi. Düzenli kullanım sonrasında, gözlegörülür farklar elde edebilirsiniz.

Perricone MD Acyl-Glutathione Eye Lid Serum, göz çevresibakım serumu.

*Göz kapakları ve kazayağı bölgesinde çalışır.

*Sarkmaları toplamaya, cildi sıkılaştırmaya yardım eder.

*Olgun ciltlerin kullanımına uygundur.

*Yaşlanma belirtilerini azaltmaya, esnekliği artırmaya yardımcı olur.

*Cilt tarafından kolay emilir, hemen uyum gösterir.

Yorgun, donuk ve mat görünen göz çevresinin bakım ve onarımında etkilidir.

Sarkmaları toplayarak, cildi sıkılaştırmaya; esneklik  kazandırmaya yardımcı olur.

Kırışıklıkları, çizgilenmeleri, gözaltı torbalanmaları, halkalar ve morlukları gidermeye yardım eder.

Kullanım Şekli:

Günde 1 veya 2 kez, parmak uçlarınızla göz kapağı, çevresi ve gözaltına uygulayın.

Nemlendirmek için, uygun nemlendirici kullanabilirsiniz.

Perricone MD Acyl-Glutathione Eye Lid Serum, kampanyalı indirimli fiyatıyla sitemizden alabilirsiniz. Ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Benzer Ürün Tavsiyesi

Perricone MD Sıkılık Kaybı İçin Serum, cildi canlandırır, besler, korur ve sıkılaştırır.Cildin nem ihtiyacını karşılar.Cilt tarafından kolay emilir, hemen uyum sağlar, yağlı hissi bırakmaz.Sağlıklı, canlı ve ışıltılı bir görünüm sunar.Cilt tarafından kolay emilir, hemen uyum sağlar, yağlı hissi bırakmaz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler