Perricone MD Cold Plasma Sub-D 59ml

18194

Markası : Perricone MD

Barkod : 651473531500

0 Item Items

Özellikle boyun ve çene bölgesinde kullanılabilecek, cilde sıkılık kazandırarak, toparlanma etkisi sağlayabilecek, Perricone MD Cold Plasma Sub-D ürününü, bu sayfadan avantajlı fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

1,383.00 TL

1175.55 TL

15% indirim

- +

Kazanacağınız puan 11755 tupara Toplam tutarı: 11.76 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Perricone MD Cold Plasma Sub-D 59ml : - Yaşlanma Etkilerini Giderici Krem

18194

Özel içeriği ile olgun ciltlerdeki çene ve boyun bölgesindeoluşan sarkma ve kırışıklıkları toparlamaya yardımcı olan bir üründür.

Perricone MD Cold Plasma Sub-D, özellikle boyun ve çenebölgesindeki deformasyonların giderilmesine, ciltte sıkılık kazanarak toparlanmasağlanmasına yardımcı olmak için formüle edilmiştir.

Kırışıklık, çizgiler, sarkmalar sadece yüzde sorun değildir,sürekli dış etkenlere, güneşe, soğuğa, kimyasallara maruz kalan boyun ve çenebölgesi de kendine, cilt yapısına özel bir koruma ve bakım ister. Perricone MDCold Plasma Sub, yüz ovalinin daha sıkı görünebilmesi için çene ve boyunbölgesinde sıkılaşma sağlamaya yardımcı olur.

Perricone MD serisi, hem kadınlar hem de erkekler içinrahatlıkla kullanılarak farklı cilt tipleri ya da farklı cilt sorunları içinetkili çözümleri sunmaya yarayan ürünlertasarlamaktadır.

Dermokozmetik ürünleri grubunda çok çeşitli ürünleriözellikle en temel sorunların başında gelen yaşlanma etkilerini giderici özelliklerinde olan ürünleri geliştiren marka Perricone, başarılı sonuçlar almayı sağlamışlardır.

Zamanla yaşlanan cilt iç ve dış etkenlerle birlikte daha çokkırışmaya, sarkmaya, matlaşmaya başlar. Perricone MD Cold PlasmaSub-D, sarkan ve dokusumatlaşan boyun bölgesini sıkılaştırmaya, parlak ve sağlıklı bir görünüm oluşmasınayardımcı olur.

Kullanım Şekli :

Sabah ve akşamları boyun, çene bölgesi, dekolte bölgesi vekulak arkalarına da uygulayınız.

Her gün kullanmanız önerilir.

Perricone MD Cold Plasma Sub-D 59ml, sitemizde uygun fiyatasatılmaktadır. Ürün çeşitliliği ve üstün kalite ucuz fiyatlarla Turuncu Kasa’dabuluştu.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.