Perricone MD More Than Moisture SPF 30

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

ZZ7040

Markası : Perricone MD

0 Item Items

Ciltteki yaşlanma etkileriyle savaşırken, Spf 30 derecelik güneş koruması sağlayabilecek, Perricone MD More Than Moisture ürününü, sayfamızda bulabilir ve indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

250.00 TL

225 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 2250 tupara Toplam tutarı: 2.25 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Perricone MD More Than Moisture SPF 30 :

7040

Güneş koruyucu özelliği olan etkili bir nemlendiriciüründür. Cilt için nemlenme ve güneşten korunma iki önemli faktördür.

Güneş ışınları cilde oldukçakalıcı zararlar vermektedir.

Özellikle de hassas ve çok açık renk tonuna sahip bircildiniz varsa, koyu renk cilde sahip kişilerden daha fazla güneş ışınlarındanzarar görürsünüz. Mutlaka dört mevsim boyunca güneşten korunmanız gereklidir.

UVA ve UVB ışınlarının zararları akut ve kronik olarakgörülebilmektedir. Ciltteki kızarmalar, ağrılı yanıklar, soyulma ve sutoplaması akut bir özelliktir hemen etkisi görülebilir, bir de ilerleyen zamaniçerisindekendini gösteren foto yaşlanma dediğimiz, güneşe bağlı yaşlanma,lekelenme ve çillenme  oluşumu gibi kronik etkilerle zararları ortaya çıkan güneş ışınlardan korunması gerekmektedir. Ayrıcaartık her mevsim güneşten korunmak gerekmektedir ancak yaz aylarındaki yoğungüneş çok daha fazla zararlı olabilmektedir.

Perricone MD More Than Moisture SPF 30 , içeriğinde Vitamin C ester bulunan ürün, ciltte aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Alfa Lipoik Asit ve yine pek çok Perricone ürününde olan DMAE etken maddesi içermektedir.

Cildinizde beyaz ve yağlı bir tabaka bırakmaz, yaşlanmaetkilerinden de koruma sağlamaya yardımcı olur.

ABD’li uzman Dr. Nicholas Perricone tarafından Perricone MD, 15 yıldan fazladır çalışmalarını sürdürmektedir. Ürünler, kırışıklık ve yaşlanma etkilerine karşı savaşır. Dr. Perricone yaşlanma etkilerini kontrol edebileceğimizin mümkün olduğunu söylüyor. Geliştirdiği ürünler daha genç ve dinç cilt görünümü için yardımcı olur.

Kullanım Şekli :

Temiz ve kuru cilde uygulayınız, güneşte uzun süre kalmanızhalinde uygulamayı tekrarlayınız.

Perricone MD More Than Moisture SPF 30 , sitemizde ucuzasatılan bir üründür, Turuncu Kasa’da,uygun fiyatlar, yüksek kalite bir arada.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.