Perricone MD Neuropeptide Eye Area Contour

ZZ4187

Markası : Perricone MD

0 Item Items

Göz çevresi bakımı, onarımı ve yenilenmesinde yardımcı olabilecek, Perricone MD Neuropeptide Eye Area Contour ürününü, bu sayfadan uygun fiyata sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

609.00 TL

548.1 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 5481 tupara Toplam tutarı: 5.48 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Perricone MD Neuropeptide Eye Area Contour

4187

Göz çevresi, hassas bir bölgedir. Yorgunluk ve yaşlılıkbelirtilerine ilk burada rastlanır. Torbalanmalar, halkalanmalar, morluklar,şişlikler, kırışıklıklar, çizgilenmeler tüm bu sorunlar bayanları çok rahatsızeder.

Dr. Perricone tarafından geliştirilen Perricone MD markası,yaşlılık belirtilerine karşı savaşır. Cildi sıkılaştırmaya, sarkmalarıtoparlamaya yardım eder. Böylelikle genç ve diri bir cilt görünüm kazandırmaya yardımcı olur.

Göz çevresinde görülen sorunları gidermeye yardımcı olmak için özel birürün geliştirdi; "Perricone MD Neuropeptide Eye Area Contour”. Göz çevresibakımı, onarımı ve yenilenmesinde yardımcı olur. Düzenli kullanım sonrasıgözle görülür sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Perricone MD Neuropeptide Eye Area Contour, göz çevresibakım kremi.

*Göz çevresini nemlendirmeye ve beslemeye yardım eder.

*Olgun ciltlerin kullanımına uygundur.

*Hassas olan göz çevresini beslemeye ve korumaya yardımcı olur.

Göz çevresinin yenilenmesine ve onarımına yardım eder. Canlılıkve güzellik kazandırmaya, cilt sarkmalarını toparlamaya, cildi sıkılaştırmaya yardımcı olur. Yorgungörünüm izlerini silerek, genç ve diri bir görünüm kazandırmaya yardımcıdır.

Göz çevresi halkalanmaları, morlukları, şişlikleri vetorbalanmaları gidermeye ve göz çevresini aydınlatmaya yardım eder.

Fosfolipitler (Fosfor E),DMAE içerir.

4187_11

Kullanım Şekli:

Sabah ve akşam, temiz göz çevresine pamukla masaj yaparakuygulayın.

Perricone MD Neuropeptide Eye Area Contour, kampanyalıindirim fiyatıyla, ucuzluk ve kalitenin adresi Turuncukasa’da bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.