Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Perricone MD No Concealer Concealer SPF35 Kapatıcı

ZZ18198

Markası : Perricone MD

0 Item Items

Göz çevresindeki kusurları örtmeye yardımcı olurken, Spf 35 derecelik güneş koruması sağlayan, Perricone MD No Concealer Concealer kapatıcıyı, bu sayfadan indirimli fiyatı ile sipariş verebilirsiniz.

Daha fazla detay

294.00 TL

264.6 TL

10% indirim

Kazanacağınız puan 2646 tupara Toplam tutarı: 2.65 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Perricone MD No Concealer Concealer SPF35 Kapatıcı : Dokularda Düzelme Sağlayıcı Krem

18198

Göz çevresindeki ince çizgilerin, morlukların görünümünü yada başka cilt kusurlarını örtemeye, anti aging etkisiyle dokularda düzelme sağlamaya yardımcı olur.

Bu çok etkili kapatıcı aynı zamanda güneşin zararlı UVA veUVB ışınlarına karşı cildi spf 35 derecesinde korumaya yardım eder. Güneş koruyucu filtreleri kimyasal değil mineral içeriklidir.

Uzmanlar ve bilim adamları, güneşin zararlı ışınları ya da solaryumun zararları hakkında insanları sık sık uyarmaktadır. Lekelenme ve çillenmeler, erken yaşlılık belirtileri, kuruluklar, yanıklar, kanser oluşumlarına sebebiyet vermek bu zararlı etkilerden birkaç tanesidir.

Göz çevresinde bulunan cilt dokusu hassas ve ince yapıda olduğundan dış etkenlere daha fazla açıktır ve kolaylıkla kırışır, şişer, dokuda sarkmalar ve ince çizgi oluşumları başlar. Güneşin zararlı ışınları da bu olumsuz gelişmeleri destekler.

Özellikle sürekli açıkta kalan yüzümüz bu dış etkilere daha fazla açıktır ve etkili bir ürünle korunması gerekmektedir. Üstelik yazaylarında da kış aylarında da güneşin zararlı ışınlarından korunmak gereklidir.

Ayrıca sivilce ve akne izleri, göz altlarındaki morluklar ve ince çizgilerin görünümlerini kapatmaya, cildi yumuşatmaya ve esneklik kazandırmaya yardım eder.

Perricone MD No Concealer Concealer SPF35 Kapatıcı, kapatıcı özelliğinin yanı sıra cildi korumaya yardım eder.

Göz makyajınız için de baz oluşturmaktadır.

Kullanım Bilgileri:

Göz çevrenize ve kamufle edilmesini istediğiniz kusurların üzerine, parmak uçlarınız yardımı ile hafif dokunuşlarla uygulayınız.

Perricone MD No Concealer Concealer SPF35 Kapatıcı,sitemizde uygun fiyata satılmaktadır, ucuzluk ve kalite Turuncu Kasa’da.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler