ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

SAĞLIK KÖŞESİ

Diyetisyen Gonca Yaşar
Dr. Tahir Oruç
Dr. Özgür Sayın

Fırsatlar

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Güneş Ürünleri ve Kremleri

Bebek Giyim Kategorisi

Kampanyalar

Jane Kampanyası

Bu ürünler ile kargo bedava

Bu ürünler ile kargo bedava

Kredi Kartı Hakkında

3 Al 2 Öde Avantajı
kargo bedava Perricone Md Ovm 59ml

Perricone Md Ovm 59ml

40975

Markası : Perricone MD

2 Item Items

Perricone Md Ovm 59ml, üç boyutlu anti age etki göstererek cildin volümünü artırmaya sıkı ve ışıltılı bir görünüm sağlamaya yardımcıdır.

Daha fazla detay

987.00 TL KDV DAHİL

740.25 TL KDV DAHİL

25% indirim

- +

0
1

Bu ürünü satın alarak puan toplayabilirsiniz 7402 Alışveriş puanı. Sepetinizde toplanacak 7402 puan İndirim kuponları toplam tutarı : 7.40 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Perricone Md Ovm 59ml

Marka Adı: Perricone MD

Ürün Adı: Perricone Md Ovm

Ürün Miktarı: 59 ml

Ürün Özellikleri:

- Ciltte meydana gelen, dolgunluk kaybı, pürüzlü cilt dokusu, kırışıklık ve çizgi oluşumu, koyu leke ve renk düzensizlikleri gibi yaşlanma belirtileriyle savaşmaya, cilde taze ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş özel bir üründür.

- Cilt dokusuna ipeksi bir yumuşaklık kazandırmaya yardım eder.

- Esnekliğini kaybetmiş, yıpranmış cilt dokusunun yeniden yapılandırılmasına, tazelenesine destek olur.

- Cilde esnekliğini yeniden kazandırarak toparlanmasını, yaşlanma belirtilerinin hafiflemesini sağlamaya çalışır.

- Cildin solgun ve cansız görünümünü hafifletmeye, cilde canlı ve taze bir görünüm kazandırmaya yardım eder.

- Leke ve cilt tonu farklılıklarının görünümünü hafifletmeye, cilde duru ve canlı bir görünüm kazandırmaya, cilt dokusunu aydınlatmaya yardım eder.

- Cildin, zaman içinde yaşa bağlı olarak kaybettiği dolgunluğu cilde yeniden kazandırmaya yardım eder.

- Cilt yüzeyindeki ince çizgi ve kırışıklık görünümünü hafifletmeye, cilde daha taze ve genç bir görünüm kazandırmaya desek olur.

- Ürün içeriğinde yumurta kabuğu membranı kullanılmıştır. Bu madde cilt alt dokusuna müdahale eder, sıkılaşıp gerilmesini sağlamaya yardım eder.

- Cilde daha sıkı ve dolgun bir görünüm kazandırmaya çalışır.

- Kırışıklık ve çizgilerin görünümünü hafifletmeye çalışan ürün cilde esneklik kazandırarak yeni çizgi ve kırışıklık oluşumunun önüne geçmeye yardım eder.

- Dış etkenlere karşı dirençsiz olan cildin direncini arttırmaya, daha dayanıklı hale getirmeye yardım eder. Bu sayede cildin tazeliğini daha uzun süre koruyabilmesini sağlamaya çalışır.

- Yaşlanmaya karşı etkili formülüyle ciltteki sarkmaların toparlanmasına, cildin sıkılaşmasına destek olur. Yeni sarkmaların oluşmasının önüne geçmeye çalışır.

- Ürün cildin daha genç ve taze bir görünüme kavuşmasına destek olur.

- Perricone Md Ovm, cilde daha sıkı ve dolgun bir görünüm kazandırmaya, cildin beslenmesini ve toparlanmasını sağlamaya, çizgi, kırışıklık ve koyu lekelerin görünümünü hafifletmeye, cildi daha genç ve taze bir görünüme kavuşturmaya yardım eder.

Kullanım Şekli: Ürünü temizlenip kurulanmış olan cilde nazikçe masaj yaparak uygulayınız.

Kullanım Sıklığı: Ürünün sabahları günde 1 defa kullanılması tavsiye edilir.

Perricone MD markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.