ESRA EROL'LA TURUNCUKASA

Turuncukasa Blog

Fırsatlar

150 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar

3 Al 2 Öde

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Kredi Kartı Hakkında

Perricone MD Pre Empt Exfoliating Pore Refiner 118ml

41063

Markası : Perricone MD

6 Item Items

Perricone MD Pre Empt Exfoliating Pore Refiner 118ml, gözenekleri sıkılaştırarak cildi berraklaştıran nazik soyucudur.

Daha fazla detay

300.00 TL

225 TL

25% indirim

- +

Kazanacağınız puan 2250 tupara Toplam tutarı: 2.25 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Perricone MD Pre Empt Exfoliating Pore Refiner 118ml

Marka Adı: Perricone MD

Ürün Adı: Perricone MD Pre Empt Exfoliating Pore Refiner

Ürün Miktarı: 118 ml

Ürün Özellikleri:

- Perricone MD Pre Empt Exfoliating Pore Refiner, belirgin gözeneklerin görünümünü hafifletmeye, cilde berrak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya yardım etmek üzere geliştirilmiş bir üründür.

- Gözeneklerin içlerinin temizlenmesini, bu sayede sıkılaşıp küçülmesini, görünümünün hafiflemesini destekler.

- Cildin yağ dengesini sağlamaya, cildi fazla yağdan arındırarak yağa bağlı problemlerini en aza indirmeye yarım eder.

- Ürün, cildin daha sağlıklı ve canlı bir yapıya kavuşmasına destek olur. Cilde sağlıklı bir aydınlık kazandırmaya çalışır.

- Belirgin gözenelerin sıkılaşıp küçülmesine yardım eden ürün; yeni gözenek oluşumunun önüne geçmeye, cildi uzun vadede sağlıklı bir yapıya kavuşturmaya çalışır.

- Ürün, gözenek oluşumuna neden olan problemleri çözmeye, bu sayede cildin yeni gözenekler oluşturmasının önüne geçmeye yardım eder.

- İçeriğindeki bileşenlerle cildin hafifçe soyulmasını destekler. Bu sayede cildi, yüzeyindeki pürüzlerden arındırmaya, leke ve gözenek görünümünü hafifletmeye yardımcı olur.

- Cilde daha yumuşak, sakin ve duru bir doku kazandırmaya yardım eder.

- Sağlıksız cilt yapısının toparlanmasına, kendini yenileyerek tazelenmesine destek olur.

- Cilt yüzeyinde fazla yağ salgılanmasına bağlı oluşan yağlı görünümü ve parlamayı ortadan kaldırmaya, cildin yağ salgısını düzenlemeye yardım ederek cilde sağlıklı bir ışıltı kazandırmaya çalışır.

- Cildin ölü deri, kir, siyah nokta gibi cildi sağlıksız gösteren unsurlarından arındırılmasına, daha sağlıklı ve canlı bir görünüm kazanmasına yardım eder.

- Kir, yağ ve ölü deriler, cildin üzerinde bir tabaka varmış hissi yaratır. Cildin sağlıksız ve cansız görünmesine neden olur.

- Ürün, cildi kirden, yağdan ve ölü derilerden arındırarak daha temiz ve canlı bir cilt görünümü oluşmasına destek olur.

- Perricone MD Pre Empt Exfoliating Pore Refiner, belirgin gözenek görünümünü hafifletmeye, yağ dengesini düzenlemeye, cilde daha sağlıklı ve canlı bir görünüm kazandırmaya, koyu leke görünümünü hafifletmeye yardımcı, hafif soyucu bir üründür.

- Perricone MD uzmanlığıyla geliştirilmiş olan ürünü cildinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Kullanım Şekli: Ürünü, temizlenip kurulanmış olan cilde bir pamuk yardımıyla uygulayınız.

Kullanım Sıklığı: Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanıma uygundur.

Perricone MD markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan sahip olabilirsiniz.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler