Perricone MD Vitamin C Ester Brightening Overnight Treatment 59ml

4173

Markası : Perricone MD

Barkod : 651473705901

0 Item Items

Bu sayfadan indirimli fiyata satın alabileceğiniz Perricone MD Vitamin C Ester Brightening Overnight Treatment 59ml, kırışıklık ve ince çizgiler oluşmuş, pürüzlü,lekeli,gözenekleri genişlemiş cildinizde düzelme sağlamaya yardım eder.

Daha fazla detay

1,046.00 TL

889.1 TL

15% indirim

Kazanacağınız puan 8891 tupara Toplam tutarı: 8.89 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Perricone MD Vitamin C Ester Brightening Overnight Treatment 59ml : -  Gözenekleri Düzeltmeye Yardımcıdır

4173

*Kırışıklık ve ince çizgiler oluşmuş, pürüzlü cildiniz için düzgünlükve sağlıklı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olan bir üründür.

*Cilt ovalini sıkılaştırarak düzgün bir görünüm kazandırmaya, pürüzleri giderilerek düzgün ve ışıltılı bir cilt dokusu elde etmeye yardımcı olur.

*Özellikle kalınlaşmış, pürüzlenmiş, güneşe bağlı hasarlar oluşmuş, kuru, kalınlaşmış cilt dokusu üzerinde düzgünleştirme sağlamayayardımcı olan bir üründür.

*Perricone MD Vitamin C Ester Brightening Overnight Treatment 59ml, ciltteki renk tonunu düzenlemeye yardımcı toparlayıcı kremdir. Lekeli ciltler ve olgun ciltler kullanabilir. Ciltteki renk eşitsizliği ve ton farklılıklarını gidermeye yardımcı olur. Çizgiler ve kırışıklıkların görünümünü hafifletmeye, cilde sıkılık ve pürüzsüzlük kazandırmaya yardımcıdır.

ABD’li uzman Dr. Nicholas Perricone tarafından Perricone MD, 15 yıldan fazladır çalışmalarını sürdürmektedir. Ürünler, kırışıklık ve yaşlanma etkilerine karşı savaşır. Dr. Perricone yaşlanma etkilerini kontrol edebileceğimizin mümkün olduğunu söylüyor. Geliştirdiği ürünler daha genç ve dinç cilt görünümü için yardımcı olur.

Kullanımı:

Temiz cilde gece uygulanır.

Her gece uygulanması gereklidir.

Krem serum yapısı sayesinde nemlendirir.

Perricone MD Vitamin C Ester Brightening Overnight Treatment 59ml, sitemizdesatılan uygun fiyatlı bir üründür. Turuncu Kasa ucuz fiyatları ,hizmet ve ürünkalitesiyle farkını ortaya koymaktadır. İnceleyin indirimleri yakalayın.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Benzer Ürün Tavsiyesi

Yaşlanmayla birlikte metabolizmanın yavaşlaması, ciltteki onarım ve yenilenmeleri de azaltır.Cildi yenilemeyi ve metabolizmayı arttırmaya yardımcı olabilecek diğer bir ürünümüz ise Perricone MD Hücre Yenileyici Serum, cildi onarmaya ve bakımını sağlamaya, siyah nokta ve lekelerin azaltılmasına yardım eder.Yaşlanma etkilerine karşı savaşır.Cilt tarafından kolay emilir.