Turuncukasa Blog

Ev mutfak Ürünleri

Ev Dekorasyon Ürünleri

Sunlife Vitamin C 1000 mg

Peter Thomas Roth

Peter Thomas Roth ürünleri, cilt sağlığı ve ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiştir. Oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ve ürün yelpazesine sahiptir. Akne karşıtı, yaşlılık karşıtı ürünleri, cilt temizleyicileri, nemlendiricileri ve daha pek çok cilt bakım ürünü bulunmaktadır.

Peter Thomas Roth ÜrünleriPeter Thomas Roth’ un, kendi cilt bakımı ve sağlığı için yaptığı arayış ve araştırma, Peter Thomas Roth ürünlerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Peter Thomas Roth ürünlerini geliştirirken teknoloji ve gücün birleşiminden yararlanmayı amaçlamıştır. Ürünlerini geliştirirken, tüm cilt tiplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaya dikkat etmiştir.

Peter Thomas Roth markası, oldukça geniş bir ürün yelpazesine ve kullanıcı kitlesine sahiptir.

Peter Thomas Roth Mega Rich Intensive Anti Aging Cellular Eye Creme 15ml- Peter Thomas Roth göz kremi; normal, kuru ve çok kuru ciltlerde kullanıma uygun bir üründür. Çeşitli vitaminler içerir ve göz çevresinde nemlenme, sıkılaşma sağlamaya çalışır. Göz çevresindeki derin kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünde düzelme sağlamaya yardımcı olur.

Göz çevresi, oldukça hassas bir yapıya sahiptir ve dış etkenlerden çabucak etkilenir. Bu sebeple her ürün, göz çevresinde kullanıma uygun değildir. Göz çevresinin pürüzsüz görünümü, cildin bütünselliğini ve bakımlı görünümünü de etkiler.

Peter Thomas Roth Ürünleri ve Fiyatları

Peter Thomas Roth Un Wrinkle Night 28gr- Peter Thomas Roth gece kremi; normalden kuruya dönük ciltlerde yenilenme sağlamaya çalışır. Gece boyunca cildin nemlenmesine yardımcı olur. Çevresel faktörlerin cilde verdiği hasarı onarmaya yardım eder.

Geceleri cilt metabolizmasının daha hızlı çalıştığı ve hücre yenilenmesinin daha hızlı olduğu bilinmektedir.

Peter Thomas Roth Ultra Lite Oil Free Sunblock Spf30 118ml-Peter Thomas Roth güneş koruyucu; yağ içermeyen formülü ile tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun özelliktedir. Cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya yardım eder. Cilt yapısını güçlendirmeye ve nemlenme sağlamaya çalışır.

Peter Thomas Roth Acne Spot Area Treatment 30ml; akne ve siyah nokta gibi cilt sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Ciltteki yağ fazlasını emmeye, cildin sebum dengesini sağlamaya yardımcı olur. Akne ile ilgili kullanılan ürünlere destek olmaya çalışır. Cildi yatıştırmaya, nemlendirmeye ve canlanma sağlamaya yardım eder.

Peter Thomas Roth ürünlerine Turuncu Kasa’ dan ulaşabilirsiniz.

whatsapp ile bize yazın. Whatsapp İletişim