Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Pharmol ZN Ağız Kokusu Giderici Gargara Çinko Klorit 200 ml Alkolsüz

ZZ8082

Markası : DİĞER

0 Item Items

Pharmol ZN Ağız Kokusu Giderici Gargara Çinko Klorit 200 ml Alkolsüz hakkında güncel bilgiler ve indirimli fiyatları görebilir güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Daha fazla detay

14.5 TL

Kazanacağınız puan 145 tupara Toplam tutarı: 0.15 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları
Pharmol ZN Ağız Kokusu Giderici Gargara Çinko Klorit 200 ml Alkolsüz
 
Ağız kokusunu gidermek üzere üretilmiş ülkemizdeki ilk ağız kokusu gargarasıdırKokusuz ağız yoktur. Her insanın fizyolojik bir ağız kokusu bulunur. 
Ağızın içinden gelen çirkin kokuların giderilmesi için diş hekimi tarafından ağız hijyeninin yükseltilmesi gerekir. Dişlerini ve dilini fırçalamaya başlamalı ve düzenli kontrollere gelmelidir. Pharmol Zn gargara ancak bu şekilde etkili olacaktır.

Pharmol CHX ile birlikte Pharmol Zn  Kullanımı:

Daha kesin sonuç almak için, Pharmol Zn kullanmadan önce Pharmol CHX gargara ile ağızın çalkalanması kuvvetle tavsiye edilir. Bundan 20 dak (veya daha iyisi 1 saat) sonra Pharmol Zn kullanılırsa çok daha etkili bir sonuç elde edilir. Pharmol CHX gargara desteği 1 haftadan fazla devam ettirilmez, 12 yaşından küçüklere uygulanmaz.


Bu tadı veren nedir? Zararlı mıdır?

Buruk tat, çinko klorid sebebiyle ortaya çıkar. Gargaranın etkisinin devam ettiğini gösterir. Hiç bir şey yemeyip içilmezse saatler sonra kendiliğinden kaybolur. 

Bu gargara içilmez.


Etki süresi ne kadardır?

Tip 1 ağız kokularında etki süresi yaklaşık 6 saattir. Her hangi bir şey yenilmediği durumda bu süre 12 saate kadar uzayabilir. Protein zengin olan besinler yenildiği zaman etki süresi kısalır. Bazı bireylerde salyanın yıkayıcı özelliği fazladır, dil sırtındaki çinkoyu hızla uzaklaştırabilirler ve etki süresi kısalır. Etkinin uzunluğu bireye göre değişebilir.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler