Philips Avent Bebek Dinleme Telsizi 2 Ebeveyn Üniteli SCD486

2209

Markası : Avent

0 Item Items

Buradan ucuza sipariş verebileceğiniz Avent Bebek Dinleme Telsizi 2 Ebeveyn Üniteli SCD486 ile bebeğinizi bulunduğu yerden dinleyerek güvenliği sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

580 TL

Kazanacağınız puan 5800 tupara Toplam tutarı: 5.80 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.

Bu ürüne bakanlar bu ürünlere de baktılar

Next Previous

Avent Bebek Dinleme Telsizi 2 Ebeveyn Üniteli SCD486 :

    

Avent Bebek Dinleme Telsizi 2 Ebeveyn Üniteli SCD486 :

Bebeğinizi her an rahatlıkla takip edebilmek içintasarlanmış 2 ebeveyn ünitesi bulunan bebek telsizidir.

En ufak sesleri bile parazitsiz bir şekilde duymaya yardımeden telsizler, bebeğinizi büyütürken hem kendinize daha fazla vakitayırabilmenize hem de bebeğin güvenli bir şekilde kendi kendine vakitgeçirebilmesine yardım eder.

150 metre çevresinde çekim alanına sahip olan telsizlersayesinde evinizin farklı odalarında, bahçede bile vakit geçirebilmenize yardımeder.

Ayarlayabildiğiniz kanal seçimi sayesinde oluşabilecekparazitler engellenir ve en ufak mırıltı, hırıltı gibi seslerin duyulabilmesiiçin ses seviyesi kontrolü sağlamaya yardımcı olur.

Avent Bebek Dinleme Telsizi 2 Ebeveyn Üniteli SCD486 : 

Bebekten ses çıktığında sizi haberdar etmeye yarayacak olanışıklar, cihaz az sesle ya da sessiz modda çalışsa da size haber verir.Işıkların hareketi ile bebeğinizin ses çıkarttığını anlayabilirsiniz.

Bebeğin en ufak hıçkırık, mırıldanma gibi sesleriniduyabilmenize yardımcı olur.

Ekstra ebeveyn ünitenizi açarak aynı kanalı seçebilirsiniz,yeşil ışık yandığı zaman kullanıma hazır olduğunu anlayabilirsiniz.

2 Ebeveyn telsizi sayesinde evdeki yetişkinlerden biri örneğinbahçe ya da balkonda  diğeri mutfaktaykenbile ikinizin de bebeği takip edebilmenize olanak sağlar.

Bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz ürünsayesinde hem kendinize vakit ayırabileceksiniz, hem de bebeğin kendi başınavakit geçirmeyi öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek odasındayken bile rahat edecek, bebeğingüvenliğinden emin olabileceksiniz.

Sahip olduğu Analog teknolojisi sayesinde bebekle rahatçailetişim kurabilmenize yardım edecek ürün, parazitler olmadan, net bir şekildeen küçük sesleri bile duyabilmenize yardım edecek.

Ekstradan sesle uyarı sistemi de fazladan güvenlik için sizefayda sağlamaya yardımcı olacak.

Avent 30 yıldır anne ve babaların çocuk büyütürken en büyükyardımcısı olmuştur.

Avent Bebek Dinleme Telsizi 2 Ebeveyn Üniteli SCD486, TuruncuKasa’da satılan bir üründür. Ucuz fiyatlar ve indirim fırsatları sitemizdeincelemeden geçmeyin.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
13 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
bu telsize çok ihtiyacım vardı. evde hep ses dinler olmuştum. artık ufacık bir sesini bile duyuyorum. teşekkürler avent telsiz
(Philips Avent Bebek Dinleme Telsizi 2 Ebeveyn Üniteli SCD486)

 Report abuse