Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Biberon 260ml 2'li Mavi

2219

Markası : Avent

0 Item Items

Buradan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Avent Biberon 260ml 2'li Mavi, PP malzemeden üretilmişlerdir ve emzikleri silikondur.

Daha fazla detay

79.9 TL

Kazanacağınız puan 799 tupara Toplam tutarı: 0.80 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa ARAS ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Avent Biberon 260ml 2'li Mavi :

Avent Biberon 260ml 2'li Mavi :

Annelerin 30 yıldır güvenerek ve beğenerek kullandığı Aventklasik biberonlar, bebeğinizin beslenmesine yardımcıolur.

Genellikle erkek bebeklerde kullanmak için tercih edilenmavi renge sahip olan bu 2 adet biberon 260 ml ölçüsündedir ve polipropilendenüretilmiştir.

Sahip olduğu adaptör halkası sayesinde antikolik özelikgösteren biberonlar, havanın bebeğin ağzına değil biberonun içerisindehapsolmasını sağlamaya yardım eder.

Bebeklerin ilk altı ay sadece anne sütü ile beslenmelerigereklidir, anne sütü bebekler için son derece önemli bir beslenme şeklidir,ancak bazen bebek anne memesini almaz, annenin sütü olmaz ya da yetersiz gelirgibi istenmeyen durumlarda biberonlar, bebekleri besleyebilmenizikolaylaştıracaktır.

Biberonların emzikleri silikondan üretilmiştir ve yavaş akış hızı ilesüt, küçük parçalı mamalar, su, bitki çayları ,meyve suyu ile bebeğinizibesleyebilmenize yardım eder. Bebeğin 1. Ayından itibaren kullanabilirsiniz.

Silikon emzikler,şeffaf yapıda olur ve kolay temizlenebilir özelliktedirler, deformeolmaları zordur. Silikon emzikler, pürüzsüz ve yumuşaktırlar. Ayrıca ısıyadayanıklı olduğu için hijyen sağlanması kolay olur, kaynatılabilirler. Koku vetadı yoktur. Silikon dişe fazla dayanıklı değildir, tahriş olduğunda hemenyenilenmesi gerekmektedir.

Avent Biberon 260ml 2'li Mavi :

Sağlığa zararlı kimyasal madde BPA içermemektedir.

Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddelerisertleştirme amaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunan ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Kullanacağınız adaptör halkası yardımı ile antikolik sistemdevreye girer.

Valf sistemi sayesinde bebeğin beslenme hızı daha ritimli olur ve bebeğin fazla hızlı akan mama ya da sütü alması önlenerek olabilecek kusma,aşırı yeme ve gaz sancılarını engellemeye yardım eder.

Bebeğin kolayca tutabileceği bir tasarıma sahip olaraküretilmiştir.

Emziklerin bebeğe verilmeden önce sağlamlıklarının kontrol edilmesi gerekmektedir.

Avent Biberon 260ml 2'li Mavi, Turuncu Kasa’da satılan ucuzfiyata sahip olan bir üründür.

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
13 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
avente güvenin
(Philips Avent Biberon 260ml 2'li Mavi)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler