Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD501
kargo bedava
  • Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD501

Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD501

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Avent

43247

Barkod : 8710103657675

₺490,00

Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD501; kristal netlikte sesi sayesinde siz ve bebeğiniz için rahatlatıcı en güvenilir bağlantıdır.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Bu ürün sepetinizde varsa Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
99TL ve üzeri alışverişlerde Aras Kargo ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS ve PTT kargo ile 7,95 TL dir.
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Marka Adı: Avent

Ürün Adı: Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD501

Ürün Miktarı: 1 adet

Ürün Özellikleri: 

- Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD501, kristal netliğinde sesle bebeğinizin çıkardığı sesleri duymanıza ve tek düğmeye dokunarak bebeğinizi sözlerinizle rahatlatmanıza destek olan bebek telsizidir.

- Philips Avent, yeni doğanlardan çocuklara kadar her aşamada sizi ve bebeğinizi destekleyecek bebek ürünleri sunar.

- Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD501, bir bebek telsizinin tüm gerekliliklerini sunarak tam bir güvence sağlamaya çalışır.

- Kristal netlikte sesi, siz ve bebeğiniz için rahatlatıcı gece ışığı ile bebeğinizle aranızdaki en güvenilir bağlantıdır.

- Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD501, enerji tasarrufu sağlayan Akıllı ECO moduna sahiptir.

- Benzersiz Akıllı ECO modu, iletim gücünüzü otomatik olarak minimize eder ve pilinizin kullanım ömrünü artırır. Bebeğinizin ne kadar yakınında olursanız mükemmel bir bağlantı için o kadar az güç gerekir.

- Philips Avent Dect Bebek Telsizi’nin ebeveyn ünitesi, monitörünüz menzil dışında olduğunda veya gücü azaldığında sizi uyararak bebeğinizle her zaman bağlantıda kalmanıza destek olur.

- Bebeğin ses çıkarması durumunda ses seviye ışıkları uyarı verir. Ebeveyn Ünitesi sessizdeyken bile, bebeğinizin odasındaki ses düzeyini göstermek için ışıklar yanar.

- Ebeveyn ünitesi elektrikle ve pille çalışır.

- Ebeveyn ünitesi elektrikle mükemmel şekilde çalışır. Ekstra taşınabilirlik için ebeveyn ünitesine pil takarak üniteyi kablosuz olarak da kullanabilirsiniz. İki adet 1,5 V R6 AA alkalin şarj edilemez pil veya iki adet 1,2 V R6 AA şarj edilebilir pil takabilirsiniz.

- Philips Avent Dect Bebek Telsizi’nde DECT teknolojisi kullanılmıştır.

- DECT teknolojisi, diğer bebek monitörleri, kablosuz telefon ve cep telefonu gibi iletim yapan tüm diğer ürünlerle sıfır karışma sağlanmasına çalışır. Veri şifreleme güvenli ve özel bir bağlantı sağladığından, bebeğinizin sesini yalnızca sizin işitebilmenize imkân tanır.

- DECT (Dijital Gelişmiş Kablosuz Telekomünikasyon) teknolojisi, bebeğinizin sesini her zaman işitebilmeniz için yüksek kaliteli, kristal netlikte ses sağlanmasına çalışır.

- Philips Avent Dect Bebek Telsizi, rahatlatıcı bir gece ışığına sahiptir.

- Yatağına yatırdığınızda bebeğiniz huzursuz olabilir. Gece ışığının sıcak ve rahatlatıcı ışıltısıyla bebeğinizin rahatlamasına ve sakinleşmesine destek olun.

- Küçük ebeveyn ünitesi size şarj gerekmeden 24 saate kadar kablosuz kullanım özgürlüğü sunar. Ancak bu özellik, kullanılan pillerin türüne ve ebeveyn ünitesini pillerle ne sıklıkta ve ne kadar süre kullandığınıza bağlıdır.

 

Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

Kullanım Şekli: Kullanma kılavuzundaki talimatlara lütfen uyunuz.

 

Avent markasının ürün çeşitlerine uygun fiyat koşulları ile Turuncu Kasa’dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

 

 

43247

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD501

Philips Avent Dect Bebek Telsizi SCD501; kristal netlikte sesi sayesinde siz ve bebeğiniz için rahatlatıcı en güvenilir bağlantıdır.

Write your review