Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Dişlik Arka Dişler İçin Balık Şeklinde

ZZ2234

Markası : Avent

0 Item Items

Bu sayfadan kolayca ulaşabileceğiniz Avent Dişlik Arka Dişler İçin Balık Şeklinde olan kaşıyıcı %0 bpa, ile bebeğinizin diş etlerinde rahatlama sağlayabilirsiniz.

Daha fazla detay

28.01 TL

Kazanacağınız puan 280 tupara Toplam tutarı: 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
79TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Avent Dişlik Arka Dişler İçin Balık Şeklinde :

     

Avent Dişlik Arka Dişler İçin Balık Şeklinde :

Cıvıl cıvıl renkleri,  sevimli şekilleri, içerisindeki hareketliparçasıyla bebeğinizin hem dişlerini kaşıyabileceği hem de dikkatini çekecek, oynayacağı bir üründür.

Bebeğin arka taraftaki dişlerini kaşıyabilmesi için özelolarak şekillendirilmiş ve üzerindeki pütürler ve sulu kısmı sayesinde dahafazla etkili olacak bir kaşıyıcıdır.

Buzdolabında bekleterek soğumasını sağlayabilirsiniz. Buşekilde bebeğin diş etlerinde daha yoğun rahatlama sağlamanıza yardım edecektir.

Bebeklerin genelde ilk olarak ön dişleri ardından orta ve enson da arka dişleri çıkar ve her bebek diş çıkarma dönemlerini farklı olarakatlatır.

Bazı bebekler diş çıkartma dönemde aşırı huzursuz, sıkıntılı, iştahsız olur, ateş vekusma gibi yan etkiler gösterirken, bazı bebeklerde fazla bir etkigörülmeyebilir. Genellikle  yaklaşık 3.Aydan başlayarak diş çıkarma belirtileri bebeklerde görülmeye başlayabilir.Bazen ilk dişler hemen çıkar bazen dedaha ileri dönemlerde ilk dişlerin çıkması görülebilir.

Uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmişolan dişlik, BPA VE ftalat içermez.

   Avent Dişlik Arka Dişler İçin Balık Şeklinde :

Suyla ve sabunla  yıkayarak hijyen sağlayabilirsiniz.

Hafif yapısı ve inceliği ile bebeğin küçük elleri ilekolayca kavrayabileceği dişlik, diş etlerine masaj etkisi ile rahatlama sağlamaya yardım eder. 

Bebeklerin diş çıkarması, birkaç ay önceden diş etlerininkaşınmasıyla, ağzının daha fazla salya üretmesiyle, diş etlerinin kabarmasıylabelirti göstermeye başlar ancak, her bebek farklı etkilerle bu dönemi atlatır.

Her dönemde bebekler dişlerini kaşıma ve rahatlatma ihtiyacıduyarlar, çünkü bu dönem, ilk dişin ardından diğer dişlerin çıkmasıyla devameder.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmakiçin çalışıyor.

Avent Dişlik Arka Dişler İçin Balık  Şeklinde, Turuncu Kasa’da satılan ucuz fiyatasahip olan bir üründür.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
12 Ağu. 2014
(5/5
Başlık :
uygun ve cazip fiyat
(Philips Avent Dişlik Arka Dişler İçin Balık Şeklinde)

 Report abuse
07 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
aventten memnunum
(Philips Avent Dişlik Arka Dişler İçin Balık Şeklinde)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler