Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Dişlik Arka Dişler İçin Klasik Biçimli

ZZ2235

Markası : Avent

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Avent Dişlik Arka Dişler İçin Klasik Biçimli, bpa içermeyen ve bebeğinizin arka taraftaki dişlerine kolayca ulaşabilecek bir üründür.

Daha fazla detay

28.01 TL

Kazanacağınız puan 280 tupara Toplam tutarı: 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
79TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Avent Dişlik Arka Dişler İçin Klasik Biçimli :

  Avent Dişlik Arka Dişler İçin Klasik Biçimli :

Bebeklerin diş çıkarma dönemlerinde diş etleri kaşınır, kızarır, şişer ve bebek de çeşitli huysuzluklar, rahatsızlıklar başlayabilir.

Bebeklerde genellikle önce ön dişler, orta dişler ve ardından arka dişler çıkar, bebekler bu dönemde buldukları her şeyi ağızlarına götürerek diş etlerini kaşımaya, rahatlatmaya çalışırlar ki bu hiç hijyenik değildir.

Avent diş kaşıyıcılar, BPA içermez, sabunlu su ile temizlenebilir.

Avent Dişlik Arka Dişler İçin Klasik Biçimli, bebeğin arkadişlerini rahatlıkla kaşıyabilmesine yardım edebilecek yapıdadır. Pütürlüyapısı ile diş etlerini nazikçe kaşımaya ve rahatsızlıkları yatıştırmayayardımcıdır.

Bebeğinizin küçük elleri ile kolayca tutabileceği dişlikler,diş çıkarma dönemini daha kolay geçirebilmenize yardım eder.

Uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmişolan dişlik, BPA VE ftalat içermez.

Avent Dişlik Arka Dişler İçin Klasik Biçimli :

Bebeklerin diş çıkarması, birkaç ay önceden diş etlerininkaşınmasıyla, ağzının daha fazla salya üretmesiyle, diş etlerinin kabarmasıyla belirti göstermeye başlar ancak, her bebek farklı etkilerle bu dönemi atlatır.

Bazı bebekler diş çıkartma dönemde  aşırı huzursuz, sıkıntılı, iştahsız, ateş vekusma gibi yan etkiler gösterirken, bazı bebeklerde fazla bir etkigörülmeyebilir. Genellikle  yaklaşık 3.Aydan başlayarak diş çıkarma belirtileri bebeklerde görülmeye başlayabilir.Bazen ilk  dişler hemen çıkar bazen dedaha ileri dönemlerde ilk dişlerin çıkması görülebilir.

Her dönemde bebekler dişlerini kaşıma ve rahatlatma ihtiyacıduyarlar, çünkü bu dönem, ilk dişin ardından diğer dişlerin çıkmasıyla devameder.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunan ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmak için çalışıyor.

Avent Dişlik Arka Dişler İçin Klasik Biçimli, TuruncuKasa’da satılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler