Turuncukasa Blog

Fırsatlar

50 TL Üzeri Kargo Bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Dişlik Ön Dişler İçin Balık Biçimli

ZZ2238

Markası : Avent

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz bir fiyata sipariş edebileceğiniz Avent Dişlik Ön Dişler İçin Balık Biçimli ile bebeğinizin genellikle ilk çıkan ön dişleri için rahatlama sağlamaya yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

28.01 TL

Kazanacağınız puan 280 tupara Toplam tutarı: 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
50TL ve üzeri alışverişlerde ARAS, MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Avent Dişlik Ön Dişler İçin Balık Biçimli :

 

Avent Dişlik Ön Dişler İçin Balık Biçimli :

Bebeğinizin minik parmakları ile rahatça kavrayabileceğidişlik,  diş etlerinin kaşınmasına yardımederek bebeğin rahatlamasını sağlar.

Son derece kaliteli, güvenli ve sağlıklı Avent ürünleri anneve babalar tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Diş kaşıyıcılar bebeğinizin diş çıkartma dönemlerindedişlerini ve diş etlerini rahatlatmaya yardım ederler.

Hatta bebeğinizin ilkoyuncağı gibi ellerinden bırakamazlar.

Hafif tasarıma sahip olan dişlik, özellikle ilk çıkan öndişler için geliştirilmiştir, bebeğin son derece hassas ve nazik olan ağzıylauyumlu yapıdadır.

Uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmişolan dişlik, BPA VE ftalat içermez.

Suyla yıkayarak hijyen sağlayabilirsiniz.

Hafif yapısı ve inceliği ile bebeğin küçük elleri ilekolayca kavrayabileceği dişlik, diş etlerine masaj etkisi sağlamaya yardım eder. Buzdolabındasoğutularak daha etkili bir şekilde diş etlerini rahatlatabilir.

Avent Dişlik Ön Dişler İçin Balık Biçimli :

Bebeklerin diş çıkarması, birkaç ay önceden diş etlerininkaşınmasıyla, ağzının daha fazla salya üretmesiyle, diş etlerinin kabarmasıylabelirti göstermeye başlar ancak, her bebek farklı etkilerle bu dönemi atlatır.

Bazı bebekler diş çıkartma dönemde  aşırı huzursuz, sıkıntılı, iştahsız, ateş vekusma gibi yan etkiler gösterirken, bazı bebeklerde fazla bir etkigörülmeyebilir. Genellikle  yaklaşık 3.Aydan başlayarak diş çıkarma belirtileri bebeklerde görülmeye başlayabilir.Bazen ilk  dişler hemen çıkar bazen dedaha ileri dönemlerde ilk dişlerin çıkması görülebilir.

Her dönemde bebekler dişlerini kaşıma ve rahatlatma ihtiyacıduyarlar, çünkü bu dönem, ilk dişin ardından diğer dişlerin çıkmasıyla devameder.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçları içindeğişik çözümler sunmaya yardım eden ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmakiçin çalışıyor.

Avent Dişlik Ön Dişler İçin Balık Biçimli, Turuncu Kasa’dasatılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
12 Ağu. 2014
(5/5
Başlık :
harika bir koruyucu
(Philips Avent Dişlik Ön Dişler İçin Balık Biçimli)

 Report abuse
10 Ara. 2013
(5/5
Başlık :
turuncu kasaya teşekkürler
(Philips Avent Dişlik Ön Dişler İçin Balık Biçimli)

 Report abuse
11 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
bebeğimin diş çıkardığı dönemlerde yardımcı olan avent teşekkürler
(Philips Avent Dişlik Ön Dişler İçin Balık Biçimli)

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler