Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Dişlik Orta Dişler İçin Klasik Biçimli

ZZ2237

Markası : Avent

0 Item Items

Avent Dişlik Orta Dişler İçin Klasik Biçimli'yi bu sayfadan ucuz fiyata sipariş vererek, bebeğinizin dişlerini daha rahat kaşımasına yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla detay

28.01 TL

Kazanacağınız puan 280 tupara Toplam tutarı: 0.28 TL.


Kargo Bedava Ürünler Kategorisinden ürün ekle kargo ücreti ödeme! Gitmek için tıkla.
99TL ve üzeri alışverişlerde MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA!
Kargo ücretimiz ARAS, MNG ve PTT kargo ile 4,95 TL dir.
Ürün Avantajları

Avent Dişlik Orta Dişler İçin Klasik Biçimli :

 Avent Dişlik Orta Dişler İçin Klasik Biçimli :

Bebeklerin genellikle önce ön dişleri, ardından orta taraftaki dişleri çıkmaya başlar ve  çıkan her yeni diş bebeğin huysuzlanmasına, bazı rahatsızlık belirtilerine neden olabilir.

Avent Orta Dişler İçin Klasik Biçimli dişlik, bebeğin orta tarafta çıkan dişlerini ve diş etlerini rahatlatmaya yardımcı olacak bir üründür.Pütürlü yapısı ile diş etlerini yatıştırarak daha etkili bir kullanım sağlamayayardımcı olur.

Bebeğin kolayca kavrayabileceği gibi ince ve hafifyapıdadır, buzdolabında saklayarak soğuk bir şekilde bebeğin diş etlerindegüçlü bir rahatlama sağlamanıza yardım edebilir.

Uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmişolan dişlik, BPA ve  Ftalat içermez.

Suyla yıkayarak hijyen sağlayabilirsiniz.

Hafif yapısı ve inceliği ile bebeğin küçük elleri ilekolayca kavrayabileceği dişlik, diş etlerine masaj yapar, pütürlü kısmı ise diş etlerini nazikçe yatıştırmaya yardım eder.

Bebeklerin diş çıkarması, birkaç ay önceden diş etlerininkaşınmasıyla, ağzının daha fazla salya üretmesiyle, diş etlerinin kabarmasıylabelirti göstermeye başlar ancak, her bebek farklı etkilerle bu dönemi atlatır.

Avent Dişlik Orta Dişler İçin Klasik Biçimli :

Bazı bebekler diş çıkartma dönemde  aşırı huzursuz, sıkıntılı, iştahsız, ateş vekusma gibi yan etkiler gösterirken, bazı bebeklerde fazla bir etkigörülmeyebilir. Genellikle  yaklaşık 3.Aydan başlayarak diş çıkarma belirtileri bebeklerde görülmeye başlayabilir.Bazen ilk  dişler hemen çıkar bazen dedaha ileri dönemlerde ilk dişlerin çıkması görülebilir.

Her dönemde bebekler dişlerini kaşıma ve rahatlatma ihtiyacıduyarlar, çünkü bu dönem, ilk dişin ardından diğer dişlerin çıkmasıyla devameder.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunan ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım etmek için çalışıyor.

Avent Dişlik Orta Dişler İçin Klasik Biçimli, TuruncuKasa’da satılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
11 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
güvendiğim marka
(Philips Avent Dişlik Orta Dişler İçin Klasik Biçimli)

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler