Turuncukasa Blog

Fırsatlar

99Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Göğüs Pompası Manuel (PP)

ZZ1023

Markası : Avent

0 Item Items

Avent Göğüs Pompası Manuel kullanım ile fazla sütün sağılmasına yardımcı olabilecek bir üründür ve bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Daha fazla detay

159.9 TL

Kazanacağınız puan 1599 tupara Toplam tutarı: 1.60 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Avent Göğüs Pompası Manuel (PP) :

  Avent Göğüs Pompası Manuel (PP) :

 

Avent kalitesi ve farkıyla bebeklerini büyütürken annelerin ihtiyaç duyabileceği ürün serisine sahiptir.  Nazik, sessiz ve konforlu bir süt sağma işlemine yardım eder.

Bebek için en önemli besin anne sütüdür. Anne sütü bebeğin bağışıklık sistemini güçlendirmeye, fiziksel ve ruhsal gelişiminde olumlu katkılar sağlamaya yardımcıdır.

Bazı sebeplerden dolayı bebek anne memesini ememez, ya da bebek anneden uzakta kalabilir, küvezde kalabilir ya da benzeri sebeplerle anne sütünü doğal yollarla bebeğe veremez.

Bebeğin anne sütünden mahrum kalmaması, anne de göğüsleri boşalamadığı için rahatsızlık çekmemesi için pompalar yardımcınız olabilir.

Avent'in göğüs pompası ile öne eğilmeden rahat bir şekildesüt akışı sağlayabilirsiniz. Yumuşak dokusu ile cildi rahatlatarak süt akışınıhızlandırmaya yardım eder.

Tek elle bile sağım yapılabilir. Pompasında bulunan yumuşak çiçek yaprakçığı şeklindeki yastıklar konforlu bir sağma işlemine yardım eder, bebeğin emme hareketine yakın bir çekme hareketiyle sütün nazikçe sağılmasına yardım eder.

   Avent Göğüs Pompası Manuel (PP) :

Masaj başlığı annelerle uyum içinde çalışır. Bu göğüspompası Klasik biberonlar ve süt saklama kapları ile Philips AVENT ürünserisinde bulunan diğer beslenme ürünleriyle birlikte rahatlıkla kullanmanıza yardım eder.

Pompa küçük ve hafiftir, bu sayede rahatlıkla yanınızdataşıyabilir, pompalamada da rahatlık sağlarsınız. Kolayca sökülüp takılabilen,az sayıda parçası bulunmaktadır ve bütün parçaları bulaşık makinesindeyıkayabilirsiniz. Biberonun ve pompanın dengede durmasına yardımcı aparatı bulunmaktadır.

Biberon polpropilendir ve BPA içermez.

Avent Göğüs Pompası Manuel , Turuncu Kasa’da satılan, ucuzfiyata sahip olan bir üründür, Sitemizi inceleyin, indirim fırsatlarınıkaçırmayın.

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
10 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
teşekkürler avent
(Philips Avent Göğüs Pompası Manuel (PP))

 Report abuse

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler