Turuncukasa Blog

Fırsatlar

79Tl ve üzeri Alışverişe kargo bedava

Sonbahar Kampanyaları

Bebek Giyim Kategorisi

Jane Kampanyası

Philips Avent Göğüs Pompası Manuel VIA (PP)

ZZ1024

Markası : Avent

0 Item Items

Bu sayfadan ucuz fiyata satın alabileceğiniz Avent Göğüs Pompası Manuel VIA (PP)ile sütünüzü doğrudan saklama kabına sağabilir ve hijyenik şekilde saklayabilirsiniz.

Daha fazla detay

224.89 TL

Kazanacağınız puan 2248 tupara Toplam tutarı: 2.25 TL.


Bu ürün sepetinizde varsa MNG ve PTT kargo ile KARGO BEDAVA fırsatı yakalarsınız.
Ürün Avantajları

Avent Göğüs Pompası Manuel VIA (PP) :

Avent Göğüs Pompası Manuel VIA (PP) :

Rahat bir şekilde süt saklama kaplarının içerisine doğrudansağabilmenize yardım edebilecek manuel pompa ve saklama kaplarıdır.

Anne göğsü ile uyum içinde olduğundan kolay ve rahat birşekilde sağım yapmanıza ve dökülmez kapakları sayesinde buzdolabı ya dadondurucuda rahatlıkla saklanabilmesine yardım eder.

Daha sonra ucuna emzik takılarak bebeğe doğrudan da sütverebilirsiniz.

Bebek için en önemli besin anne sütüdür. Anne sütü bebeğinbağışıklık sistemini güçlendirmeye, fiziksel ve ruhsal gelişiminde olumlukatkılar sağlamaya yardımcıdır.

Bazı sebeplerden dolayı bebek anne memesini ememez, ya dabebek anneden uzakta kalabilir, küvezde kalabilir ya da benzeri sebeplerle anne, sütünü doğal yollarla bebeğe veremez.

Bebeğin anne sütünden mahrum kalmaması, anne de göğüsleriboşalamadığı için rahatsızlık çekmemesi için pompalar yardımcınız olacaktır.

Avent'in göğüs pompası ile öne eğilmeden rahat bir şekildesüt akışı sağlamanıza yardım edebilir. Yumuşak dokusu ile cildi rahatlatarak süt akışınıhızlandırmaya yardım eder.

Via sistem, son derece hijyenik bir şekilde anne sütünüsaklamaya yardım eder.

Kolayca sökülüp takılabilen, az sayıda parçası bulunmaktadırve bütün parçaları bulaşık makinesinde yıkayabilir, sterilize edebilirsiniz.

Avent Göğüs Pompası Manuel VIA (PP) :

Bebeğinizin emme hareketiyle aynı şekilde çalışan vakumlamahareketi, 5 tane yumuşak yaprak şeklinde yastıklarıyla konforlu bir işlemsağlamaya yardımcı olur. Nazik ve sessiz bir şekilde çalışır.

Manuel göğüs pompası: 1 adet

VIA Kap (180 ml): 2 adet

Kapak: 2 adet

VIA Adaptör: 2 adet

Yumuşak Yenidoğan Akışlı Emzik: 1 adet

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunmaya yardımcı ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım etmek için çalışıyor.

Yedek parçalar: 1 adet olarak bulunur.

Avent Göğüs Pompası Manuel VIA (PP) , Turuncu Kasa’dasatılan ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Düşüncelerinizi belirterek diğer müşterilerimizin bilgilenmesini sağlayabilirsiniz.
09 Tem. 2013
(5/5
Başlık :
bana ürün çok fayda sağladı
(Philips Avent Göğüs Pompası Manuel VIA (PP))

 Report abuse
Önemli Uyarı

Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeleri, şeklindedir.Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Detaylı bilgi için tıklayınız

Bakabileceğiniz Diğer Ürünler