Philips Avent Göğüs Ucu Koruyucu Kelebek Small 2'li

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Avent

1026

Barkod : 5012909005968

₺59,90

emzirme döneinde oluşan meme ucu tahrişlerinde kullanabileceğiniz Avent Göğüs Ucu Koruyucu Kelebek Small 2'liyi bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Avent Göğüs Ucu Koruyucu Kelebek Small 2'li  :

Avent Göğüs Ucu Koruyucu Kelebek Small 2'li :

Emzirme döneminde annenin göğüs uçlarında oluşan tahriş veçatlakların iyileşmesine yardım için kullanılan ürün, tahrişin düzelmesi için meme ucunu korumaya yardım eder.

Bebeğin, annesinin kokusunu alarak, tenini hissederek emmeyedevam edebilmesine ve bu arada meme ucunu kalkan gibi korumaya yardım eder.

Göğüs ucunu koruyarak tahrişin engellenmesine yardımcıolurken, bebeğin bu uçla emmesi ile anne ,çatlak acısını daha az hissetmesine vezamanla daha kolay iyileşmesine yardımcı olur.

Çift olarak satılan bu göğüs ucu koruyucu, son derece ince,şeffaf, hassas, kokusuz ve tatsız silikondur. Buşekilde bebeğiniz anne kokusunu alarak emmeye devam edebilir ve göğüs ucuiyileştiğinde de tekrar doğal bir şekilde annesinin göğsünü emmeye devam eder.

Doğumdan sonra ve emzirme dönemlerinde sıklıkla karşılaşılanmeme ucu çatlakları emzirmeyi zorlu bir hale sokar ve anne için çok acı vericiolabilir. Avent Göğüs Ucu Koruyucu Kelebek Small 2'li  ile göğüs ucunu koruyarak bebeği emzirebilirve tahrişin iyileşmesi için geçmesi gereken zamanı bu şekilde geçirebilmenize yardım edebilir.

Bu ürünün bir standart bir de küçük yani small boyu vardır.

Bu ürün small boya sahiptir ve çapı; 15 mm.dir. Kelebekşeklinde tasarlanmıştır.

Anne olmak çok keyifli ama çok zorlu bir yolculuktur. Buyolculukta önünüze pek çok farklı sorunlar çıkabilecektir. Avent, sorunlarınıza yardım için ürettiği değişik çözümlerle yanınızda olacaktır.

Anne olmak, bebeğinizi emzirmek harika bir duygudur. Annelerbebeklerini emzirirken tüm dünya durur ve sadece anne ile bebeği vardır.

Bu güzel anlar bazı zorlu zamanları da beraberinde getirir,çocuk büyütmek dünyanın en güzel, keyifli aynı zamanda da en zor olayıdır.

   Avent Göğüs Ucu Koruyucu Kelebek Small 2'li :

Özellikle anneler, vücutlarında oluşan bazı değişimlerle yıpranırlar bazı rahatsızlıklar yaşarlar. Emzirenanneler, sık sık sütünün gelmesiyle elbiselerinin kirlenmesinden ve ıslak kalangöğüs uçlarında tahriş ve çatlaklar oluşmasından yakınırlar.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunmaya yardım eden ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım için çalışıyor.

Avent, anne ve bebek ürünleri ile hayatınızı kolaylaştırmayayardım ederek size keyifli bir ebeveynlik yolculuğu sunabilir.

2 adet olarak satılan ürün, annelere daha rahat bir emzirmedönemi geçirmelerinde yardım edecektir.

Avent Göğüs Ucu Koruyucu Kelebek Standart 2'li , TuruncuKasa’da satılan ve ucuz fiyata sahip olan bir üründür.

 

 

1026

Özel Referanslar

Yorumlar

No customer reviews for the moment.

Write your review

Philips Avent Göğüs Ucu Koruyucu Kelebek Small 2'li

emzirme döneinde oluşan meme ucu tahrişlerinde kullanabileceğiniz Avent Göğüs Ucu Koruyucu Kelebek Small 2'liyi bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebilirsiniz.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16