Philips Avent Kase 12+ SCF704/00

Kapıda Ödeme İmkanı Kargo 1TL

Philips Avent Kase 12+ SCF704/00

Markası : Avent

2245

Barkod : 8710103518204

5/1
46.9 TL

Bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Avent Kase 12+ ile yaşını doldurmuş bebeklerinizin daha rahat beslenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

Tüm Siparişlerinizde Kargo Sadece 1TL!
 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Avent Kase 12+ SCF704/00:

Avent Kase 12+ :

Bebeğinizin ek gıdalara geçiş yaptığı dönemden itibarenbaşlayarak kullanabileceğiniz çukur tabak, kaymayan tabanı ve kendi başınabeslenmeye uygun olan kenarları sayesinde, bebeğinizin daha da büyüdüğüdönemlerde de kullanabileceğiniz bir tabaktır.

Bebeğin kendi başına beslenmek isteyeceği dönemde, annelereyardımcı olacak bir beslenme aksesuarıdır.

Çukur kâse, içerisine konulan çorba, ya da yemeği kaymayan tabanı sayesinde, bebeğin üzerine dökülmesini engellemeye yardımcı olarak, beslenmesine destekolur.

Bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabileceğiniz kâse,renkli desenleri ile de bebeğin dikkatini çekmeye yardım edecek ve sağlıklı yapısı ile degüvenle kullanılabilecek bir üründür.

Bebekleriniz için kullanacağınız ürünler, bebek kullanımınaözel olarak geliştirilmiş olmalıdırlar.

Avent Kase 12+ :

Çocuklarınız için kullanacağınız ürünleri özenle seçmelisiniz.

Bebekler ve çocuklar yapı olarak da yetişkinlerden farklı ve savunmasız olduklarından onlar için her ürünü kullanmanız doğru olmaz.

Bebeklerin kullanımı için özel olarak tasarlanan ürünler içerisinden ihtiyacınıza uygun ürünleri seçerek kullanabilirsiniz.

Philips Avent markası, 30 yıla yakın bir süredir, bebeklerinizeebeveynleri kadar özen göstererek ürünler tasarlamakta, çocuk büyütürken annebabaların işini kolaylaştırmaya yardımcı olmaktadır.

Avent ürünlerinin hiçbiri BPA içermez. Bisphenol A (BPA)polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirme amaçlı kullanılan,kimyasal bir maddedir.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmakiçin çalışıyor.

Bebekler her ne kadar dışarıdan bakıldığında birbirinebenzese bile, hepsinin beğenileri, huyları, ihtiyaçları farklıdır,bunları belirleyerek ihtiyaçları doğrultusunda ürünler seçebilirsiniz.

Avent Kase 12+, Turuncu Kasa’da uygun fiyata satılanürünlerdir. İnceleyin, sitemizdeki indirim fırsatlarını yakalayın

2245

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazın

Philips Avent Kase 12+ SCF704/00

Bu sayfadan ucuz fiyata sipariş verebileceğiniz Avent Kase 12+ ile yaşını doldurmuş bebeklerinizin daha rahat beslenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Düşünceniz

Philips Avent Kase 12+ SCF704/00