Philips Avent Kase Set Büyük + Küçük 6+

#HayatEveSığar
Siparişleriniz Hijyen Kurallarına Uygun, Kesintisiz Kapınıza Gelsin!

Markası : Avent

2244

Barkod : 0

₺79,90

Bebeğinizin 6. ayından itibaren beslenmesini kolaylaştırmaya yardım edebilecek Avent Kase Set Büyük + Küçük olarak bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Adet
Stok Durumu: Stokta yok

 

Güvenli Ödeme

 

Kapınıza Kesintisiz Teslimat

 

İade ve Değişim Hakkı

Avent Kase Set Büyük + Küçük 6+ :

 

Avent Kase Set Büyük + Küçük 6+ :

Bebeğiniz genellikle 4 ya da 6 aylık olduğunda ek gıdalarageçiş yapılır.

Bebeği farklı tatlara, farklı kıvamdaki yiyeceklerealıştırmak her zaman çok kolay olmayacaktır.

Bebekler büyüdükçe emeklemeye ve yürümeye başlayıphareketlendikçe enerji ihtiyaçları artar, bunun için anne sütü yetersiz kalır.Bu yüzden ek gıdalara geçiş yapılır.

Bebeğinizi besleyebilmeniz için gerekli olan sağlıklı vegüvenli aksesuarlar geliştiren  Aventmarkası, işinizi kolaylaştırmaya yardım edecek.

Biri büyük, diğeri daha küçük ve çukur olan tabaklar neşelidesenleri ile bebeklerin çok hoşuna gidecek, bulaşık makinesi ve mikrodalgadakullanım için uygun olan tabaklar kaymayan tabanı sayesinde dökülmeleriengellemiş olur.

Tabakların yan tarafları kendi kendine beslenme için uygunolarak tasarlanmıştır.

Sağlıklı maddelerden üretilmiş, uzun süre kullanımsağlayabileceğiniz ürünlere sahip olan Avent markası hem işlevselliği hem degüvenli kullanımı ile 30 yıla yakın bir süredir, anne babaların beğendiği veçok tercih ettiği bir marka olmuştur.

Avent’in hiçbir ürünü zararlı kimyasal madde olan BPAiçermez. Bisphenol A (BPA) polikarbon, şekil verilen bazı maddeleri sertleştirmeamaçlı kullanılan, kimyasal bir maddedir.

Bebekler için kullanılan ürünler bebek kullanımı içingeliştirilmiş, güvenli ve sağlıklı olmalıdır.

             Avent Kase Set Büyük + Küçük 6+ :

Avent'in pek çok ürünü anne ve bebek sağlığına önemvermekte ve işlevsellik taşımaktadır.

Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız içindeğişik çözümler sunan ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne vebabaların yanında olmuştur.

Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu vekeyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım için çalışıyor.

Bebeğiniz büyüdükçe değişen ihtiyaçları için kaliteli,güvenilir, sağlıklı gelişimi destekleyici ürünler sunan, anne ve bebeklerimutlu edecek olan Avent, bir Philips kuruluşudur.

Bebekler her ne kadar dışarıdan bakıldığında birbirinebenzese bile, hepsinin beğenileri, huyları, ihtiyaçları farklıdır.

Avent Kase Set Büyük + Küçük 6+ , Turuncu Kasa’da uygunfiyata satılan ürünlerdir. İnceleyin ,sitemizdeki indirim fırsatlarınıyakalayın

 

2244

Özel Referanslar

Yorumlar

Giriş yaparak ilk yorumu yazan siz olun

Write your review

Philips Avent Kase Set Büyük + Küçük 6+

Bebeğinizin 6. ayından itibaren beslenmesini kolaylaştırmaya yardım edebilecek Avent Kase Set Büyük + Küçük olarak bu sayfada ucuz fiyata satılmaktadır.

Write your review

kategorideki diğer ürünler: 16